Pracovněprávní nároky: Podmínky nemocenské v Německu

Práce přes agenturu

Dobrý den, jsem zaměstnanec pracovní agentury v Něměcku, jsem ještě ve zkušební době,která je stanovena na půl roku. Nyní jsem poprvé nemocen - úraz kolene při výkonu zaměstnání. Nyní jsem se neoficiální cestou dozvěděl , že se mě agentura chystá propustit.Práce je dost a v zaměstnání nemám sebemenší problémy , se zákazníkem pravidelně komunikuji a informuji ho kdy bych mohl znovu nastoupit aby mohl korigovat své závazky. To jen na okraj. Chtěl bych vědět , jestli mě agentura může dát nyní výpověď . Děkuji Pavel Skála

Dobrý den,

s Vaším problémem Vám nemůžeme pomoci, jelikož Váš pracovněprávní vztah se řídí německým právem.