Reklamace/e-shopy: Podvod při nákupu na internetu

Problémy s online nákupy

Dobry den.Byl jsem podveden při nakupu na internetovem obchodě.Po vice jak 4 letech jsem dostal od Česke policie usneseni že mužu uplatnit narok v občanskem soudnim řizenim.Mužete mi pomoci?

Dobrý den, určitě se rádi na Váš případ podíváme. Budeme ovšem potřebovat více informací. Pokud máte zájem, zadejte prosím Váš případ i s případnými dokumenty na naše webové stránky zde: https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad Posouzení případu je zcela zdarma. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naše konzultantky. Děkujeme.