Reklamace/e-shopy: Podvodná internetová seznamka

Odstoupení od smlouvy

Dobrý den, zaregistrovala jsem se na internetové seznamce be2, následovalo zklamání, protože všechny fotografie byly rozmazány, kliknutím na fotografii se zobrazilo políčko, že pokud chcete vidět fotografii, ostře musíte si zaplatit VIP členství, bohužel jsem tak učinila, přišlo další zklamání, fotky byly ilustrativní, vyfocení modelové nereálné osoby. Naštvala jsem se a profil chtěla smazat a ejhle, kámen ůrazu, profil nejde smazat, není tam žádná kolonka na vymazání, jak chytré, nevěnovala jsem tomu cca půl roku pozornost, po půl roce přišel dopis z Intrum Justitia od p. Dvořákové, že společnosti dlužím 2600, protože se členství prodlužuje automaticky a já prý písemně nevypověděla smlouvu, 4 dny před vypršením výpověď musí být poslána faxem do Luxemburku, už to je veliký problém, ale po přečtení recenzí jsem se dozvěděla, že i lidé kteří tak učinili, se nedostalo odpovědi a milá společnost si peníze vesele strhává z ůčtů podvedeným, přikládm odkaz kde se dočtete více o této společnosti ale já nejsem ochotná zaplatit za tento podvod ani korunu velice děkuji F. http://podvodnefirmy.cz/be2-podvodnici/ http://podvodne-firmy.cz/be2-seznamka-podvodnici-a-zlodeji/ http://www.vasestiznosti.cz/stiznost/7625/pokus-o-neopravnene-inkaso-z-me-platebni-karty

Dobrý den,

v odpovědi na Vaši otázku musím zohlednit, že jste udala málo informací. Z uvedené zprávy nevyplývá, že byste se jakkoli pokoušela smluvní vztah, který jste uzavřela vypovědět. Doporučuji Vám písemně a s dodejkou zaslat společnosti be2 výpověď. Tak zajistíte, že nedojde k další prolongaci a, že pohledávka vůči Vám nebude dále narůstat. Je nutné si uschovat kopii výpovědi, kterou zašlete. Nejste jediná klientka, této společnosti, která má podobný problém. Ovšem dle stanoviska České obchodní inspekce, se nejedná o praktiku spojenou s klamáním spotřebitele, ale spíše o nesoulad s českým právním řádem. Vzhledem k tomu, že ČOI se věcí již zabývá, je třeba se na ně obrátit a zjistit v jakém stavu věc nyní je, zda-li se chystá hromadná žaloba etc.