Bezplatná právní poradna: Pojištění automobilu

Proplacení náhradního vozidla po dopravní nehodě

9.4.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s proplacením náhradního vozidla, …

Nárok na náhradní vozidlo Dopravní nehody

Odškodnění trvalých následků po autonehodě

9.4.2018 - Dobry den,mel bych dotaz,jake kroky mam poskytnout pri zadani trvalych nadledku …

Odškodnění za úraz Dopravní nehody

Nejsem viník při dopravní nehodě

9.4.2018 - Na co všechno mám nárok, když nejsem viník při dopravní nehodě a auto je …

Dopravní nehody Krácení pojistného plnění Totální škoda Pojištění automobilu

Krácení pojistného plnění u auta na úvěr

6.4.2018 - Alianz určila zbyt.cenu vozu seat ibiza r.v.2012 na 47000 kč, tuto odečetla od …

Krácení pojistného plnění u vozidel Dopravní nehody

Zaplacení škody za nehodu

4.12.2017 - Dobrý den, měl jsem drobnou nehodu, couvl jsem do auta, které dotyčný zaparkova…

Dopravní nehody

Neplatná pojistka viníka nehody

27.7.2017 - Jsem vlastníkem automobilu, který jsem v době své dovolene zapujcíl a příteli …

Dopravní nehody

Likvidace nabouraného automobilu

14.6.2017 - Dobrý den na ze zadu do mně nabouralo auto.Auto to šlo do smluvního servisu …

Dopravní nehody

Nezaviněná nehoda

30.11.2016 - Pojistovna mne odmita proplatit dil po mnou nezavinene nehode(do ted i cast …

Dopravní nehody

Co dělat při dopravní nehodě

8.12.2016 - Dobrý den! Byl bych rád kdyby jste se mrkli na můj problém a v případě že to …

Dopravní nehody

Může po mě chtít pojišťovna peníze?

10.8.2016 - Zdravím, stal jsem se účastníkem nehody, jeli jsem tři auta za sebou, já jel …

Dopravní nehody

Nehoda v Německu

16.6.2016 - Dne 3.kvetna 2016 jsem byl v Nemecku v Zitave u obch.domu REWE a pri vyjezdu z …

Dopravní nehody

dopravní nehoda

29.4.2016 - Dobrý den, před měsícem jsem měl dopravní nehodu. Jiný řidič mi nedal přednost …

Dopravní nehody