Bezplatná právní poradna: Pojištění automobilu

Krácení pojistného plnění u auta na úvěr

6.4.2018 - Alianz určila zbyt.cenu vozu seat ibiza r.v.2012 na 47000 kč, tuto odečetla od …

Krácení pojistného plnění u vozidel Dopravní nehody

Krácení pojistného plnění a zakoupení nového vozidla

6.4.2018 - Dobrý den, stal jsem se obětí autonehody, auto na odpis, pojišťovna vyčíslila …

Krácení pojistného plnění Krácení pojistného plnění u vozidel

Snížené plnění při srážce se zvěří

4.12.2017 - Dobrý den. Může pojišťovna ponížit plnění za výměnu poškozeného dílu (nárazník)…

Krácení pojistného plnění u vozidel

Krácení pojistného plnění

8.2.2017 - Dobrý den, dopravní nehoda,ja jsem poškozený,pojištovna poslala likvidátora, …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Krácení pojistného plnění při nehodě

5.1.2017 - Dobrý den, Koupil jsem si 2.11.2016 starší auto po výměně všech filtrů, kapalin …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Rozpočet servisu

1.7.2016 - Dobrý den,jsem poškozeným v nehodě, kterou šetřila i policie. Likvidátor mi …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Krácení plnění u totálky

9.6.2016 - Jak se bránit proti rozhodnutí likvidátora-mnou nezaviněnou nehodu likvidátor …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Krácení plnění za zapůjčené vozidlo

5.5.2016 - Dobrý den, do služebního auta, které mám přidělené, narazilo jiné auto. Chyba …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Krácení pojistného plnění

11.2.2016 - Dobrý den, do manželky narazila jiná řidička a chyba byla jednoznačně na straně …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Krácení plnění u totální škody

1.1.2016 - Dobrý den,před měsícem do mě naboural automobil při cestě na motorce,naštěstí …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Neuznání totální škody

29.10.2015 - Dobry den. Mam spor s pojištovnou. Jedna se o autonehodu. Jsem poškozeny. Spor …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Proplacení poškozených tunningových světěl

15.7.2015 - Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o informaci, zda v případě poškození …

Krácení pojistného plnění u vozidel