Bezplatná právní poradna: Pojištění automobilu

Vypovězení povinného ručení pojišťovnou

24.5.2018 - Dobrý den, mám dotaz. byla mi pojišťovnou vypovězena pojistka na auto POV dána …

Pojištění automobilu

Nejsem viník při dopravní nehodě

9.4.2018 - Na co všechno mám nárok, když nejsem viník při dopravní nehodě a auto je …

Dopravní nehody Krácení pojistného plnění Totální škoda Pojištění automobilu

Výpověď z pojistné smlouvy

19.6.2017 - Dobrý den,chtěla bych dát výpověď z poj.smlouvy na auto,která mi končí …

Pojištění automobilu

Autonehoda kvůli psovi

20.3.2017 - dobry den chtěl sem se zeptat na autonehodu přitelkyni vběhl zatoulany pes pod …

Pojištění automobilu

Nárok na odškodnění za odřený automobil

30.1.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda má cenu řešit s pojišťovnou to, že mi na …

Pojištění automobilu