Bezplatná právní poradna: Pojištění automobilu

Totální škoda na automobilu

10.7.2018 - Dobrý den, cestou domu z dovolené se nám stala dopravní nehoda. Pro mě …

Totální škoda

Zapůjčení vozidla po totální škodě

13.6.2018 - Dobrý den. Potrebuji prosím poradit. Dne 31.5.2018 cestou k lékaři jsem byl …

Totální škoda

Nejsem viník při dopravní nehodě

9.4.2018 - Na co všechno mám nárok, když nejsem viník při dopravní nehodě a auto je …

Dopravní nehody Krácení pojistného plnění Totální škoda Pojištění automobilu

Nepojištěný řidič naboural dvě auta

8.4.2018 - Dobrý den. Nepojištěný řidič nám naboural před domem dva vozy. Jedno už nám …

Totální škoda

Totální škoda na vozidle

27.3.2018 - Dobrý den. prosim když mi likvidator zdelil že moje auto po nehode je totalní …

Totální škoda

Nevrácení přeplatku pojišťovnou

31.8.2017 - Dobrý den. Mám KASKO pojistnou smlouvu (povinné+havarijní pojištění). Platím …

Totální škoda

Ušlý zisk za nabourané auto

14.7.2017 - Dobrý den, smluvně jsem pronajala auto cizinci na určité období Auto naboural …

Totální škoda

Nárok na vyplacení totální škody

16.3.2017 - Dobrý den, dne 13.1.2017 jsem Nela dopravní nehodu, dostala jsem smyk. S mým …

Totální škoda

Odškodnění za ušlý zisk

13.1.2017 - Dobrý den, pojištěnec České pojišťovny nám zdemoloval automobil zn. Mercedes. …

Totální škoda Spor s pojišťovnou

Totální škoda u motocyklu

23.8.2016 - Dobrý den, potřebuji poradit s plněním pojistné události u uniqa pojišťovny. …

Totální škoda