Pojišťovny: Pojištění psa na léčebné výlohy

Vypovězení pojistné smlouvy Plnění pojišťovnou

Dobrý den. Měli jsme pojištěného psa na léčebné vylohy.. Pojistitel nám dal výpověď z důvodu že má na to právo do třech měsíců po události. Uplatnili jsme hot spot, kde nám vraceli cca 500 Kč. Ale pes prostě stárne. Ve výpovědní jednomesicni době však došlo k vážnému onemocnění psa. Je pojišťovna povinná hradit vet.peci jen ve výpovědní dobe nebo i ošetření a léčení po výpovědní dobe? Z důvodu že nemoc vznikla ještě ve výpovědní dobe.

Dobrý den,

Ve Vašem případě by bylo třeba vidět Vaši smlouvu, kde bychom ověřili nejen nastavené podmínky, ale také případnou oprávněnost výpovědi. Bez těchto znalostí bohužel nejsme schopni erudovaně odpovědět. Můžete zadat případ na stránkách www.vasenaroky.cz, kde po zaslání podkladů vyhodnotíme, zda máte nárok na odškodnění.