Pojišťovny: Pojišťovna neuhradila celou škodu

Krácení pojistného plnění u vozidel

Dobrý den, prosím o odpověď, před dvěma roky bylo moje auto poškozeno při dopravní nehodě, poškození bylo opraveno z povinného ručení viníka - pojištěno u ČP, bohužel však ČP neuhradila celou škodu a záležitost je pro ní uzavřená. Mám možnost žádat náhradu škody po viníkovi dopravní nehody? Děkuji za zprávu. S přáním příjemného dne Vladimír Bordovský

Vážený p. Bordovský

Pokud nejste spokojen s náhradou, která vám byla pojišťovnou poskytnuta, můžete podat „odvolání“ proti výši plnění, které Vám pojišťovna vyplatila, a to nejpozději do 3 let od nehody. Tato bude muset případ znovu zhodnotit, pokud ani poté nebudete s výší plnění spokojen, obraťte se na náš web a zadejte případ pomocí online formuláře našim právníkům.