Pojišťovny: pojišťovna neuznává úraz

Neplnění pojišťovny

Dobrý den, přítel má životní pojistku u pojišťovny Uniqa a stal se mu uraz že spadl na zadek a jelikož ho záda neboleli tak nešel k lékaři, po čtrnáci dnech ho záda začala bolet a on šel k lékaři, ten ho poslal k ortopedovi a léčí se rehabilitacemi, po asi 3 měsících léčení ukončil, a zaslal zprávy na pojišťovnu a z pojišťovny mu přišlo, že mu nedají ani korunu, protože nešel k lékaři hned ten den, ale až za čtrnáct dní, je možné se proti tomu odvolat? pojišťovačka mu ani neříkala že musí jí hned neprodleně k lékaři, tudíž to nebral jako samozdřejmost když ho to nebolelo. pokud bychom se odvolávali, je možnost že uspějeme? velice děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud nesouhlasíte s vyjádřením pojišťovny ke škodné události, určitě se odvolejte. Napište pojišťovně odvolací dopis, že s jejich závěry nesouhlasíte a předložte důkazy, které určují opak.

Záleží na samotných okolnostech případu, proto nyní nejsme schopni říci, zda je ve vašem případě úspěch jistý, ale pokud budete mít zájem, můžete se na Váš případ podívat a posoudit, zda bychom Vám v jednání s pojišťovnou dokázali pomoci. Stačí zadat případ k posouzení zdarma zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad