Pojišťovny: Pojišťovna odmítla vyplatit peníze za úraz

Neplnění pojišťovny

Dobrý den, Potřeboval bych radu přítelkyně měla úraz a marodila dva měsíce když mělo přijít odškodnění přišel nám i dopis že ji strhávají 8tisíc za to že změnila zaměstnání a že je v jiné rizikové skupině.ovšem ó tom nás nikdy nikdo neinformoval ani nám to neřekla poradkyně která smlouvu dělala co můžeme dělat aby jsme dostali peníze zpátky?děkuji mockrát za odpověď a přeji hezký den S pozdravem Pražák F.

Dobrý den,

bohužel bez pojistné smlouvy Vám nejsme schopní poradit, zda pojišťovna jednala protiprávně, či nikoliv. Pokud však budete mít zájem, rádi se na případ podíváme a v případě možnosti Vám i pomůžeme. Stačí vyplnit online dotazník zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz