Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Pojišťovna chce nahlásit nehodu i po škůdci

18.12.2018 - Dobry den mel jsem dopravni nehodu jsem poskozeny.jProtokol o dopravni nehode …

Dopravní nehody

Kdo hradí ošetření?

17.12.2018 - Dobrý den. Chci se zeptat, jak to je s úhradou ambulantního ošetření u zubaře, …

Plnění pojišťovnou Pojistné plnění

Pojišťovna odmítá zaplatit za škodu

14.12.2018 - Syn při návštěvě v mém bytě uklouzl a poškodil prosklené dveře. Uplatňoval z …

Zamítnuté plnění od pojišťovny

Po nehodě nemám dost finančních prostředků

12.12.2018 - Dobrý den. Měl jsem havárii na skútrů, kterou jsem ne zavinil. Nehoda se stala …

Pojištění Dopravní nehody

Nárok na odškodnění při zranění kolene

11.12.2018 - Prosím před 5 lety jsem měla úraz kolena pojišťovna mi úraz zaplatila. …

Odškodnění za úraz

Na vyřízení pojistného plnění 4 roky

11.12.2018 - Dobrý den dnes mi pojišťovna zdělila že na vyřízení pojistného plnění mají 4 …

Pojistné plnění

Zamrzlá větev mi rozbila okno automobilu

4.12.2018 - Dobrý den. Dne 2.12.2018 mi spadla namrzlá větev že stromu města na mnou …

Ostatní

Zpětné nahlášení poškození vozu pojišťovně

4.12.2018 - Na karoserii mého osobního auta jsem objevila poškození z krupobití. V …

Pojištění Ostatní

Mohu současně použít pojistku proti vandalismu a srážky se zvířetem?

29.11.2018 - Dobrý den, srazil jsem při cestě domů srnku. Vše se vyřizuje správně, ale při …

Ostatní Pojištění

Jak dlouhou dobu mohu žádat o odškodnění od úrazu?

21.11.2018 - Jak dlouhou dobu mohu žádat o odškodnění od úrazu který se stal 29.12.2014 Je …

Odškodnění za úraz

Krácení renty po novelizaci

21.11.2018 - Dobrý den. Chtěla bych poprosit o radu. V roce 1990 mi byla uznána nemoc …

Renta

Nový majitel automobilu havaroval na moji pojistku

15.11.2018 - Dobrý den. Prodal jsem auto, po obdržení plné moci a zelené karty nového …

Dopravní nehody Ostatní

Odškodnění za psychickou újmu dětí

12.11.2018 - Dobrý den, na konci srpna tohoto roku do mého vozu, ve kterém jsem jela s dvěma …

Dopravní nehody

Pojistná smlouva přes telefon

8.11.2018 - Pojistná smlouva přes telefon neseriozní jednání, nechtěli nejdříve zaslat …

Vypovězení pojistné smlouvy

Neúměrné krácení pracovního úrazu pojišťovnou

1.11.2018 - Dobrý den. od pojišťovny K... jsem obdržel vyrozumívací dopis k pracovnímu …

Krácení pojistného plnění Plnění pojišťovnou

Plnění za nemoc u půjčky

26.10.2018 - Jsem v pracovní neschopnosti od 27.8.2018 a na pojišťovnu jsem zaslala veškeré …

Plnění pojišťovnou

Pojišťovna mi z pojistky vyjmula denní odškodné...

25.10.2018 - Dobrý den, prosim o radu. Mam f životní pojištění, které trvá 8 let - platím …

Ostatní

Pojištění psa na léčebné výlohy

24.10.2018 - Dobrý den. Měli jsme pojištěného psa na léčebné vylohy.. Pojistitel nám dal …

Vypovězení pojistné smlouvy Plnění pojišťovnou

Pojišťovna mi nezaplatila celou vyčíslenou částku

23.10.2018 - Dobrý den byl sem ucastnik dopravní nehody, ale nebyl sem viník. Auto je …

Ostatní Vyplacení pojistného

Vypovězení zdravotního pojištění

19.10.2018 - Všechny Vás srdečně zdravím, Zároveň, žádám o radu. Pracovala jsem v SRN. …

Ostatní

Úraz při kroužku na Florbale

17.10.2018 - Dobrý den můj syn si zlomil ruku při kroužku na Florbale ve středisku volného …

Úraz

Promlčecí lhůta u odškodnění úrazu

11.10.2018 - Dobrý den, jaká je prosím promlčecí lhůta u odškodnění úrazu. Otec ma úrazové …

Odškodnění Promlčecí doba

Zlomený palec na dětském táboře

10.10.2018 - Dobrý den Dceři v den odjezdu na dětský tabor kamarádka stoupla na palec u …

Bolestné Úraz Odškodnění Odškodnění za úraz

Poškození auta z důvodu přesunuté značky

10.7.2018 - Po příjezdu domu jsem zaparkoval auto, večer šla manželka venčit psa před …

Odškodnění za poškození majetku

Zákonná lhůta na vyřízení odškodnění za trvalé následky

8.7.2018 - Jak dlouho trvá vyřízení trvalých následků od podání žádosti. U pojišťovny VZP …

Odškodnění Trvalé následky

Jak se počítá výše bolestného

3.7.2018 - Dobrý den, pojišťovna Allianz, úraz se stal 22.12.2017, bolestné vyplaceno …

Bolestné Pojištění

Pojišťovna odmítla vyplatit peníze za úraz

2.7.2018 - Dobrý den, Potřeboval bych radu přítelkyně měla úraz a marodila dva měsíce …

Neplnění pojišťovny

Pojišťovna odmítá vyplácet rentu

28.6.2018 - Dobrý den,v roce 2002 jsem měl pr.úraz a byla mi amputována levá noha.Byl mi …

Renta Pracovní úraz

Je úraz ve škole pracovní úraz?

25.6.2018 - Dobrý den, je úraz ve škole hodnocen jako pracovní úraz? Jakou hodnotu bodu by …

Odškodnění za úraz ve škole

Pojišťovna vyplatila pojištění nesprávné osobě

22.6.2018 - Dobrý den,mám věnovou pojistku u Kooperativy pro svou dceru která vyprší v roce …

Spor s pojišťovnou

Pojišťovna zdržuje dořešení dopravní nehody

20.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně lhůt u pojišťovny. 18.5.2018 do mě …

Pojištění

Odškodnění za trvalé následky

19.6.2018 - Dobry den, v zari 2017 jsem mela autonehodu. Pani do me najela 70km/hod kdyz …

Odškodnění Trvalé následky

Odškodnění bolestného od pojišťovny

4.6.2018 - dobry den,syn si porezal pri krajeni melounu prst leve ruky,vypadalo to …

Bolestné Plnění pojišťovnou

Lhůta pro řešení pojistné události pojišťovnou

31.5.2018 - Dobrý den, po nezaviněné nehodě jsem nechal vozidlo opravit v servisu zaplatil …

Plnění pojišťovnou

Úraz na tréninku a pojistné plnění

29.5.2018 - Dobrý den. Syn měl úraz na tréninku diagnóza s5260. Chtěla jsem se zeptat …

Krácení pojistného plnění u úrazu Odškodnění za úraz

Pojištění nemovitosti i domácnosti a vlastní zavinění

24.5.2018 - Dobrý den, měl bych dotaz ohledně pojištění majetku. Mám pojištění nemovitos…

Plnění pojišťovnou Pojištění

Úraz ve školce způsobený jinou osobou

24.5.2018 - Dobrý den, mám na vás velkou prosbu o radu, dostala jsem na vás kontakt že jste …

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole Pojišťovna nevyplatila pojistné

Pojišťovna se odmítá vyjadřovat k úrazu

23.5.2018 - Dobrý den, chtela bych se zeptat mam problem s pojistovnou Metlife. Muj syn mel …

Odškodnění za úraz Krácení pojistného plnění u úrazu

Nedostatečné pojistné plnění

7.5.2018 - Dobrý den, syn -13 let měl 9.12.2018 úraz - komunutivní intraartikulární …

Krácení pojistného plnění

Lhůta k výplatě pojistného

28.4.2018 - Dobrý den, loni před létem jsem utrpěla pracovní úraz, vyžadující pracovní …

Plnění pojišťovnou

Opakované plnění pojišťovnou po autonehodě

25.4.2018 - Dobrý den. Upřesním svůj dotaz. V roce 2012 jsem byla poškozená při autonehodě. …

Plnění pojišťovnou

Autoservis s předraženými opravami

24.4.2018 - Dobrý den, byla jsem účastníkem dopravní nehody, při které jsem při couvání …

Pojištění

Školní úraz a nedostatečné plnění pojišťovnou

20.4.2018 - Dobrý den, prosím o radu při bodovém ohodnocení školního úrazu. Syn měl na …

Plnění pojišťovnou Odškodnění za úraz ve škole

Nárok na poskytnutí náhradního vozidla po totální škodě

16.4.2018 - Jsem poškozený z dopravní nehody, nedání přednosti pojišťovna AXA mi sdělila, …

Dopravní nehody

Rozseknuté obočí kvůli pádu ve školce

13.4.2018 - Dobrý den, má pětiletá vnučka měla úraz ve školce ( je spojená pod jedno …

Úraz ve škole

Nárok z pojistky viníka při dopravní nehodě

13.4.2018 - Dobrý den, prosím o Vaši radu. Nebyla jsem viníkem dopravní nehody, do mého …

Krácení pojistného plnění

Úraz v tělesné výchově, přepočet bodů

11.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Mela jsem ve škole v tělesné výchově úraz.Dist…

Odškodnění za úraz ve škole Bolestné

Do kolika let mohu uplatňovat pracovní úraz

11.4.2018 - Dobrý den, do kolika let od ukončení pracovní neschopnosti způsobenou …

Pracovní neschopnost Pracovní úraz Pojištění

Úraz ve škole způsobený údajnou nekázní

10.4.2018 - Dobrý den, Chci se zeptat - syn měl 14.2. školní úraz,o přestávce si zlomil …

Odškodnění za úraz ve škole

Rozhodnutí pojišťovny o totální škodě

8.4.2018 - Můj problém je podobný jako u výše zmíněného případu. CPP "rozhodla", že se …

Totální škoda

Krácení pojistného plnění u zničeného plotu

6.4.2018 - Dobrý den, při dopravní nehodě mi vozidlo viníka zničilo oplocení u domu včetně …

Krácení pojistného plnění Pojištění Dopravní nehody

Uplatňování škody u dvou pojistek

27.3.2018 - Dobrý den, Dcera při školním lyžařském výcviku upadla a rozřízla si koleno …

Úraz ve škole Pojištění

Žádání o plnění trvalých následků

27.3.2018 - Dobry den, v 12/2015 se mi stal uraz a letos v 1/2018 jsem byla na operaci. A …

Plnění pojišťovnou

Zranění při lyžování v Rakousku

27.3.2018 - Dobrý den. Byl jsem na zájezdu na jednodenním lyžování v Alpách. Tam jsem si …

Odškodnění za úraz

Kdy začíná platit pojistka na autě

9.3.2018 - Dobrý den,v den pojištění meho vozu mě naboural řidič v Německu. Odkdy mi platí …

Pojištění automobilu

Úraz a zrušená pojistka

6.12.2017 - Dobrý den, manželovi se stal úraz v práci dne 21. 9. 2017. Shodou okolností …

Odškodnění za úraz

Úraz ve škole

4.12.2017 - Dobrý den, můj 11 letý syn byl úmyslně napaden spolužačkou, která na něm …

Úraz ve škole

Nárok na pojistné plnění

4.12.2017 - Dobrý den, hradím si nemocenské a úrazové pojištění u Kooperativy.Momentálně …

Pojišťovna nevyplatila pojistné

Promlčecí lhůta u úrazu

4.12.2017 - Dobrý den,2001 mě narazila pani s autem.Mela jsem rozdrcené rameno a už jsem …

Odškodnění za úraz

Ukončení smlouvy s pojišťovnou

24.11.2017 - Dobrý den, letos v květnu jsem měl úraz a 14mesicu nemocenská a nejsem s …

Pojištění

Krácení pojistného plnění u pracovního úrazu

16.11.2017 - Dobrý den, Chci se zepta otec měl važný pracovní úraz a pojištění měl Flexi …

Krácení pojistného plnění Krácení pojistného plnění u úrazu

Škoda způsobená dopravní nehodou

16.11.2017 - Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně škody na mejetku při dopravní …

Dopravní nehody Náhrada škody

Pojištění vytopení bytu

11.8.2017 - Dobrý den, ve společné stupačce v panelovém domě praskla odvodová roura od …

Pojištění domácnosti

Vyplacení od pojišťovny

31.8.2017 - Dobrý den , pracovala jsem v Německu a marodila jsem od 10.04. do 30.6. Tedy …

Plnění pojišťovnou

Odškodné za znásilnění

4.8.2017 - Dobrý den. Jsem po znásilnění a chtěla bych se zeptat , odesilala jsem spolu …

Plnění pojišťovnou

Trvalé následky po úraze

4.8.2017 - Dobrý den, měl jsem úraz, nyní řeším trvalé následky, dle soudního znalce mám …

Plnění pojišťovnou

Zamítnuté plnění u rizikového těhotenství

4.8.2017 - Dobrý den, jsem na neschopence z duvodu rizikového tehotenstvi. Pojistku mám …

Neplnění pojišťovny

Exekuce po osvobození od pohledávky

31.8.2017 - včera mně přišla exekuce a už mám po insolvenci a usnesení o osvobození od …

Exekuce

Započítávání práce v noci do renty

27.7.2017 - Dobrý den.Započítávají se do tzv.renty přinemoci z povolání i práce v noci …

Renta

Nárok na trvalé následky

27.7.2017 - Dobrý den. Chci se zeptat když se mi stal pracovní uraz zlomený prst na pravé …

Pracovní úraz

Nárok na rentu za pracovní úraz

27.7.2017 - Dobrý den, v loni jsem měla pracovní úraz. K 31.7.2017 jsem dostala 2 měs. …

Renta

Vyčíslení renty dle výdělku

3.8.2017 - Děkuji,ale mě šlo o to,že od července jsem nastoupila po PN-přímo na dovolenou(…

Renta

Doplatek mzdy za nemoc z povolání

27.7.2017 - Dobrý den, mám dotaz ohledně doplatku mzdy. 6.4.2016 mi byla uznána nemoc z …

Plnění pojišťovnou

Zánik renty pro jinou nemoc

27.7.2017 - Dobrý den.Pobírám rentu za nemoc z povolání,karpální tunel na obou rukách,chci …

Renta

Snížení renty za nemoc z povolání

20.7.2017 - Dobrý den. Mam proznanou rentu na nemoc z povolani kdyz jsem byl na úp byla mi …

Renta

Přiznání mzdy pro výpočet renty

20.7.2017 - Dobry den, Mamka mám přiznanou rentu pro nemoc z povolaní a dostala nabídku …

Renta

Věk pro pobírání renty

20.7.2017 - dobrý den,po pracovním úrazu v r.1995 jsem v I.D.3 st. Od pojištˇovny pobírám …

Renta

Dávky a penále za zdravotní pojištění

17.7.2017 - Dobrý den,2.1. jsem dostala výpověď ve zkušební době a to na 31.1. Ale 16.1, …

Pojištění

Renta při vyřazení z ÚP

17.7.2017 - Mám nemoc z povolání,pobirala jsem rentu na základě dokládani kazdomesicniho …

Renta

Zánik nároku na rentu po přiznání ID

14.7.2017 - dobrý den,byla mě uznána nemoc z povolání artróza carpi I.dx.pro nadměrné …

Renta

Nárok na dovolenou po nemoci z povolání

14.7.2017 - dobry den. z důvodu nemoci z povolani jsem byl neschopen prace od 4.1.2016 do …

Dovolená

Počátek výpočtu renty za nemoc z povolání

14.7.2017 - Setrenana nemoc z povolani,SKT.Nemoc z povolani uznana po odvolani.Zajimalo by …

Renta

Nárok na odškodnění za dopravní nehodu

14.7.2017 - Dobrý den, v sobotu jsem měla dopravní nehodu. Srazila mě paní autem na …

Dopravní nehody

Proplacení bolestného a náhrada mzdy

14.7.2017 - Dobry den.Mam dotaz.23.6.2015 me uznaly nemoc s povolani.Neschopenka trvala od …

Plnění pojišťovnou

Renta po vyřazení z ÚP

29.6.2017 - Byla mi vyplacena Renta po zjištění nemoci z povolání.Byla jsem vedena na UP.A …

Renta

Nevyplacená úhrada za pracovní úraz

14.7.2017 - Dobrý den, potřebovala bych od Vás pomoct jak dál postupovat. Jedná se o …

Pracovní úraz

Porovnání přiznaného odškodnění

14.7.2017 - Dobrý den.Od roku 2006 mám uznané nemoc z povolání.Letos v březnu mi bylo …

Krácení pojistného plnění

Výše částky za úraz ve škole

10.7.2017 - Dobry den, syn mel ve skolce uraz, otres mozku... Vedeni skolky poslalo zadost …

Úraz ve škole

Krácení plnění za náhradní vozidlo

10.7.2017 - Mám dotaz ke krácenému pojistnému plnění z povinného ručení. Škoda poškozenému …

Krácení pojistného plnění

Škoda na služebním autě

7.7.2017 - Před třemi měsíci mi někdo na parkovišti lehce odřel lak na zadním blatníku …

Dopravní nehody

Krácení bolestného za pracovní úraz

30.6.2017 - Dobry den, V roce 2012 jsem mel pracovni uraz s jehoz nasledkem jsem v …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Rozbití skla airbagem

15.6.2017 - Dobrý den, při venčení se můj pes vylekal a vběhl mi do cesty. Já jsem …

Dopravní nehody

Krácení bolestného pro pochybení lékaře

26.6.2017 - Potřebuji poradit.Byla jsem uznána nemoci z povolání.Pan doktor mi dal za …

Pracovní úraz

Lhůta na doložení posudku o bolestném

7.6.2017 - Dne7.7.2016 jsem si zlomila v práci stehenní kost.Jsem stále v PN a nevím,kdy …

Pracovní úraz

Nárok za ztížení společenského uplatnění

7.6.2017 - Dobrý den, prosím o radu, zda je nárok uplatnění na ztížení společenského …

Pracovní úraz

Nevyplacení pojistek při přechodu k jiné pojišťovně

6.6.2017 - Dobrý den.Potřeboval by jsem poradit jak dál postupovat s Pojištovnou České …

Neplnění pojišťovny

Neoprávněné krácení renty

26.6.2017 - Dobry den , od roku 2005 pobiram rentu za nemoc z povolani. Od roku 2016 do …

Renta

Pozdní nahlášení pracovního úrazu

29.6.2017 - Dobrý den. Utrpěla jsem pracovní úraz který byl sepsán a uznán zaměstnavatelem.…

Pracovní úraz

Krácení renty pro jiný důvod nemoci

8.5.2017 - Dobry den,chcem sa zeptat v roku 1999 mal manzel pracovny uraz na sachte a …

Renta

Nevyplacení celé částky u úrazu

8.5.2017 - Dobrý den , syn uzavřel dne 1.12.2016 pojistnou smlouvu.Pojištění nastaveno …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Odškodnění za uznanou nemoc z povolání

8.5.2017 - Dobrý den, byla mi uznána nemoc z povolání SKT, předala jsem zaměstnavateli …

Plnění pojišťovnou

Neplnění pojišťovny z důvodu chybné diagnózy

10.5.2017 - Dobrý den,měl jsem pracovní úraz a můj ošetřující lékař mi do zprávy pro …

Neplnění pojišťovny

Odškodnění pro snížení společenského uplatnění

10.5.2017 - Dobrý den,děkuji Vám moc za zprávu ,akorát Vás prosím ,jak mám chápat,jak …

Dopravní nehody

Zrušení zdravotního pojištění

5.5.2017 - Dobrý den, chtela bych zrusit me zdravotni pojisteni u Oborove zdravotni …

Pojištění

Pojišťovna krátí výši vyplácené renty

5.5.2017 - Mam rentu kooperativa chce každej rok potvrzeni od lekaře platim za něj 200kč …

Renta

Nevyjádření pojišťovny k úrazu na chodníku

4.5.2017 - Dobry den mam dotaz 4.12 2016 jsem uklouznul pred domem kde bydlim na zledovate…

Úraz na chodníku

Renta snížená o minimální mzdu

3.5.2017 - Dobrý den.Měl jsem pracovní úraz.Jsem hlášen na U.Práce,pobírám č.i.důchod s.1 …

Pracovní úraz

Náhrada škody za odřené auto na parkovišti

28.4.2017 - Někdo mi odřel na parkovišti pravou přední stranu auta. bohužel jsem to …

Pojištění automobilu

Promlčecí lhůta při trvalých následcích

28.4.2017 - Dobry den chci se zeptat jaká je prmlceci lhůta u trvalých následku kooperativa

Plnění pojišťovnou

Pojišťovna ignoruje urgence poškozeného

26.4.2017 - Kamion nezvládnul zatáčku a poničil mi plot se zabetonovanými železnými sloupky …

Neplnění pojišťovny

Vypovězení smlouvy pro vysoké škodné

26.4.2017 - Dobrý den, pojišťovna mi vypověděla smlouvu o pojištění odpovědnosti při …

Vypovězení pojistné smlouvy

Právo pojišťovny ověřovat zdravotní stav klienta

19.4.2017 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat,zda má pojišťovna právo nato,aby každý rok …

Ověřování zdravotního stavu

Neposkytnutí náhradního vozidlo po totální škodě

28.4.2017 - 15.3.2017 moji dceři nedalo přednost jedoucí z vedlejší silnice, došlo ke …

Dopravní nehody

Odmítnuté plnění pojišťovnou z důvodu promlčení úrazu

31.3.2017 - Dobrý den Mám problém s plněním u úrazové pojistky která je uzavřena u České …

Neplnění pojišťovny

Pojišťovna neuhradila celou škodu

20.3.2017 - Dobrý den, prosím o odpověď, před dvěma roky bylo moje auto poškozeno při …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Hodnota 1 bodu při pracovním úraze

16.3.2017 - Dobrý den,syn měl pracovní úraz 13.7.2015,pojištovna bolestné vyplatili sazbou …

Pracovní úraz

Krácení renty pojišťovnou

16.3.2017 - Po pracovním úrazu se mnou firma rozvázala pracovní poměr a mám I.D. 2 stupně. …

Renta

Neúměrná výše plnění při zlomenině obratle

16.3.2017 - Dobrý den, měl jsem na závodech na motokrose úraz zlomeninu obratle L2 …

Plnění pojišťovnou

Nepřiznání pojistky v invalidním důchodu

16.3.2017 - Dobrý den chtěl jsem se zeptat na jednu věc měl jsem uraz v roce 2007m …

Invalidní důchod

Úraz na dětském táboře

16.2.2017 - Dobrý den ,chtěla bych se zeptat.Syn si zlomil na letním dětském táboře ruku …

Neplnění pojišťovny

Nesouhlas s výší plnění pojišťovny

10.2.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je možné se odvolat z důvodu nesouhlasu z …

Plnění pojišťovnou

Neoprávněné krácení pojistného plnění při školním úrazu

9.2.2017 - Dobrý den syn si zlomil nohu ve škole. (přeskakoval zábradlí). Jeho lékařka …

Úraz ve škole

Termín pro vyplacení pojistného při úrazu ve škole

9.2.2017 - Dobrý den, má dcera utrpěla zlomeninu nohy na adaptačním kurzu ve škole. Musela …

Úraz ve škole

Výše pojistného při pracovním úrazu

8.2.2017 - Dobrý den , 26. 9. 2014 se mi stal prac. úraz. V Německu mi přejel vys. vozík …

Plnění pojišťovnou

Doplacení důchodového pojištění

30.1.2017 - Dobrý den,po ukončení pracovního poměru jsem byla na nemocenské 12 měsíců a 13 …

Důchodové pojištění

Proplacení pojistky za období nemocenské

30.1.2017 - Dobrý den,stal se mi úraz paty.Spadl jsem z žebříku a narazil si patu.Pop pár …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Uplatnění škody při zanedbání občanské povinnosti

30.1.2017 - Dobrý den, bydlím v družstevním bytě a nademnou bydlí lidé v podnájmu. Stalo …

Pojištění

Nárok na odškodnění při úmrtí zvířete cizí vinou

30.1.2017 - Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. 23. prosince jsem venčila pejska na …

Plnění pojišťovnou

Nespokojenost s výší pojistného plnění

9.2.2017 - Dobrý den, nejsem spokojena s výší pojistného plnění. Ve smlouvě mám denní …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Proplacení škody pojišťovnou

30.1.2017 - Byla jsem vytopena sousedkou,malíři vystavili fakturu,kterou jsem osobně …

Plnění pojišťovnou

Neproplacení nemocenské pojišťovnou

30.11.2016 - Dobry den, mám pojištění na nemocenskou u kooperativy. Kolem roku jsem marodil …

Neplnění pojišťovny

Nezaplacená pojistka

8.12.2016 - Před zhruba 4.lety jsem způsobila nehodu (při jízdě jsem nabourala do podélně …

Dopravní nehody

Neproplacení pojištění pro ženy

17.11.2016 - Přítelkyně má pojištění pro ženy od ČSOB. Když se teď dostal z rakoviny …

Neplnění pojišťovny

Úraz na školní akci

10.11.2016 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na pár otázek. Kolik Kč činí jeden bod …

Odškodnění za úraz ve škole

pojišťovna neuznává úraz

10.11.2016 - Dobrý den, přítel má životní pojistku u pojišťovny Uniqa a stal se mu uraz že …

Neplnění pojišťovny

Promlčecí lhůta u úrazu

8.11.2016 - Dobrý den, stal se mi ve škole úraz, podstoupil jsem 2 operace a dnes mi paní z …

Promlčecí doba

Nevyplacení bolestného v plné výši

27.9.2016 - Dobrý den,pojišťovna mi odmítla vyplatit bolestné dle vyplněného formuláře mým …

Krácení pojistného plnění

Zamítnutí plnění u rizikového těhotenství

27.9.2016 - Dobrý den, jsem na neschpence rizikovém těhotenství a moje pojištovna Allianz, …

Neplnění pojišťovny

Nerozumím požadavkům likvidátora

12.8.2016 - DOBRÝ VEČER potřebuju poradit: jmenuji se Lukáš.Kauer dat.nar. 16.07.1992. …

Odškodnění za úraz ve škole

Pojišťovna mi neuznala úraz

12.8.2016 - Dobrý den chtěl bych se zeptat . Stal se mi pracovni uraz pri manipulaci z …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Vadné čerpadlo, pojištění

1.7.2016 - Dobrý den. Můj dotaz se týká vadné elektrosoučástky - ovládání čerpadla ze …

Pojištění

Neproplacení PN

16.6.2016 - Mám pojistku Flexi a pojišťovna mi proplatila za úraz jen denní odškodné, ale …

Krácení pojistného plnění

Odvolání proti výši pojistného plnění

4.4.2016 - Dobrý den, zajímalo by mě do kdy se lze odvolat proti výši pojistného plnění u …

Krácení pojistného plnění

Vrácení pojistného

9.3.2016 - V internetovém bankovnictví jsem při žádosti o půjčku zaškrtnul pojištění …

Vypovězení pojistné smlouvy

Výpověď pojistné smlouvy

19.11.2015 - Dobrý den. V roce 2009 jsme u pojišťovny Slavia uzavřeli smlouvu na rodinné …

Vypovězení pojistné smlouvy

Krácení plnění při havárii

17.1.2016 - Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jak může pojišťovna krátit odškodnění, když mi …

Krácení pojistného plnění

Výpověď od pojišťovny

21.1.2016 - Dobrý den,potřebuji poradit, zda je možné se odvolat proti výpovědi, kterou …

Vypovězení pojistné smlouvy

Hodnota bodu při úraze

17.2.2016 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat na hodnotu bodu při úraze, který měla dcera ve …

Odškodnění za úraz ve škole

Bodové hodnocení bolesti

31.1.2016 - Dobrý den. Dne 13.10.2015 mi byl při autonehodě způsoben úraz cizím zaviněním. …

Dopravní nehody

Pojištění proti neschopnosti splácet

22.10.2015 - syn měl uzavřené pojištění proti neschopnosti splácet půjčku.V důsledku …

Neplnění pojišťovny

Proplacení škody

3.12.2015 - Dobrý den. Přepravní služba P... poškodila při přepravě ze servisu TV (monitor)…

Krácení pojistného plnění

Zpět do Poradny