Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Kdo hradí ošetření?

17.12.2018 - Dobrý den. Chci se zeptat, jak to je s úhradou ambulantního ošetření u zubaře, …

Plnění pojišťovnou Pojistné plnění

Neúměrné krácení pracovního úrazu pojišťovnou

1.11.2018 - Dobrý den. od pojišťovny K... jsem obdržel vyrozumívací dopis k pracovnímu …

Krácení pojistného plnění Plnění pojišťovnou

Plnění za nemoc u půjčky

26.10.2018 - Jsem v pracovní neschopnosti od 27.8.2018 a na pojišťovnu jsem zaslala veškeré …

Plnění pojišťovnou

Pojištění psa na léčebné výlohy

24.10.2018 - Dobrý den. Měli jsme pojištěného psa na léčebné vylohy.. Pojistitel nám dal …

Vypovězení pojistné smlouvy Plnění pojišťovnou

Odškodnění bolestného od pojišťovny

4.6.2018 - dobry den,syn si porezal pri krajeni melounu prst leve ruky,vypadalo to …

Bolestné Plnění pojišťovnou

Lhůta pro řešení pojistné události pojišťovnou

31.5.2018 - Dobrý den, po nezaviněné nehodě jsem nechal vozidlo opravit v servisu zaplatil …

Plnění pojišťovnou

Pojištění nemovitosti i domácnosti a vlastní zavinění

24.5.2018 - Dobrý den, měl bych dotaz ohledně pojištění majetku. Mám pojištění nemovitos…

Plnění pojišťovnou Pojištění

Lhůta k výplatě pojistného

28.4.2018 - Dobrý den, loni před létem jsem utrpěla pracovní úraz, vyžadující pracovní …

Plnění pojišťovnou

Opakované plnění pojišťovnou po autonehodě

25.4.2018 - Dobrý den. Upřesním svůj dotaz. V roce 2012 jsem byla poškozená při autonehodě. …

Plnění pojišťovnou

Školní úraz a nedostatečné plnění pojišťovnou

20.4.2018 - Dobrý den, prosím o radu při bodovém ohodnocení školního úrazu. Syn měl na …

Plnění pojišťovnou Odškodnění za úraz ve škole

Žádání o plnění trvalých následků

27.3.2018 - Dobry den, v 12/2015 se mi stal uraz a letos v 1/2018 jsem byla na operaci. A …

Plnění pojišťovnou

Vyplacení od pojišťovny

31.8.2017 - Dobrý den , pracovala jsem v Německu a marodila jsem od 10.04. do 30.6. Tedy …

Plnění pojišťovnou

Odškodné za znásilnění

4.8.2017 - Dobrý den. Jsem po znásilnění a chtěla bych se zeptat , odesilala jsem spolu …

Plnění pojišťovnou

Trvalé následky po úraze

4.8.2017 - Dobrý den, měl jsem úraz, nyní řeším trvalé následky, dle soudního znalce mám …

Plnění pojišťovnou

Doplatek mzdy za nemoc z povolání

27.7.2017 - Dobrý den, mám dotaz ohledně doplatku mzdy. 6.4.2016 mi byla uznána nemoc z …

Plnění pojišťovnou

Proplacení bolestného a náhrada mzdy

14.7.2017 - Dobry den.Mam dotaz.23.6.2015 me uznaly nemoc s povolani.Neschopenka trvala od …

Plnění pojišťovnou

Odškodnění za uznanou nemoc z povolání

8.5.2017 - Dobrý den, byla mi uznána nemoc z povolání SKT, předala jsem zaměstnavateli …

Plnění pojišťovnou

Promlčecí lhůta při trvalých následcích

28.4.2017 - Dobry den chci se zeptat jaká je prmlceci lhůta u trvalých následku kooperativa

Plnění pojišťovnou

Neúměrná výše plnění při zlomenině obratle

16.3.2017 - Dobrý den, měl jsem na závodech na motokrose úraz zlomeninu obratle L2 …

Plnění pojišťovnou

Nesouhlas s výší plnění pojišťovny

10.2.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je možné se odvolat z důvodu nesouhlasu z …

Plnění pojišťovnou

Výše pojistného při pracovním úrazu

8.2.2017 - Dobrý den , 26. 9. 2014 se mi stal prac. úraz. V Německu mi přejel vys. vozík …

Plnění pojišťovnou

Nárok na odškodnění při úmrtí zvířete cizí vinou

30.1.2017 - Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. 23. prosince jsem venčila pejska na …

Plnění pojišťovnou

Proplacení škody pojišťovnou

30.1.2017 - Byla jsem vytopena sousedkou,malíři vystavili fakturu,kterou jsem osobně …

Plnění pojišťovnou