Pracovněprávní nároky: Pokračování pracovního poměru

Pracovní smlouva

Dobrý den, měla jsem pracovní smlouvu na dobu určitou, která končila 31. listopadu 2016. 1. října 2016 jsem byla jmenována do vedoucí pozice, smlouva mi prodloužena nebyla, tedy můj pracovní poměr pokračuje jmenováním. Ráda bych se zeptala, zda v případě, že mě zaměstnavatel odvolá, je okamžitě ukončen pracovní poměr a jaká je situace, pokud bych rezignovala na vedoucí funkci. Zda v tomto případě, je pracovní poměr okamžitě ukončen, ke dni rezignace, či zda běží dvouměsíční výpovědní lhůta. Děkuji Zitová

Vážená paní Zitová

Bylo by třeba zjistit, co se nachází v protokolu o jmenování na vaši pozici. Bez tohoto dokumentu nejsme schopni Vám poskytnout relevantní radu.

S pozdravem, Vaše nároky.cz