Realitní kanceláře: Pokuta za neuzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva

Dobrý den,po rezervační smlouvě jsem neuzavřela kupní smlouvu s kupujícím jelikož jsem se v dostatečném čase vyjádřila k některým bodům,které byly důležité k přepsání na katastr nemovitosti dopsat, realitní kanceláří nebyla žádná snaha vynaložena dopsat do kupní smlouvy důležité informace. Kupující nyní žádá ode mne jakož to prodávajícího pokutu ve výši 50 000 Kč

Vážená paní,

V tomto případě by bylo třeba posoudit, co bylo ve smlouvě sepsáno. Pokud jste přesvědčena a máte důkazy, že chyba vznikla na straně RK, odkažte kupujícího na tuto kancelář.

S pozdravem, Vaše nároky