Ostatní: Storno poplatek za nevyužití prostor

Odstoupení od smlouvy

Dobrý večer,7.2. jsem online rezervovala prostory pro kurz.. 9.2. jsem rezervaci zrušila s tím,že jsem našla prostory vhodnější..nyní mi poslali fakturu na skoro 1000,- storno poplatek... v obchodních podmínkách storno poplatky uvádějí..nicméně není v tomto případě zákon nadřazen jejich vlastním podmínkám? službu jsem nevyužila ani využívat nezačala-prostory byly sjednány na 11.2. .prosím o radu,moc děkuji

Dobrý den,

firma má nárok stanovit si storno poplatky ve svých obchodních podmínkách. Tím, že jste místnost rezervovala, jste souhlasila s těmito podmínkami, a tak storno podmínky bohužel musíte dodržet. Doporučujeme Vám se zkusit s firmou domluvit, a případně si příště dávat při pročítání těchto podmínek opravdu pozor.

S pozdravem
Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní