Stát: Poškozené auto pádem stromu

Náhrada škody

Na me auto spadl strom a poskodil ho.Zastavila jsem na pozemku mesta vedenem jako ostatni komunikace.Zadne znacky zakazu zastaveni nebo stani.Pry mi asi nic nevyplati,ze to neni parkoviste.Mam pravo na odskodneni mestem?

Vážený pane,

Váš případný nárok bychom museli posoudit spolu s dokumentací týkající se zmíněného incidentu. Bylo by třeba znát přesnou polohu automobilu, neváhejte nám zadat případ. Váš nárok posoudí spolupracující právníci a případně za Vás budeme celou záležitost řešit.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Stát