Pracovněprávní nároky: Posouzení trvalých následků po pracovním úrazu

Pracovní úraz Trvalé následky

Měla jsem prac. úraz v r.2015 ,od té doby mám hrozné bolesti zad,pracovně mne to omezuje.Nikdy před tím jsem nepoznala bolest zad až teď po úraze.Byla jsem v Mariánských lázních ,letos jedu do Jasných lázních. Potřebuji poradit kdo může posoudit trvalé následky. Měla jsem komocí mozku,byla jsem hospitalizována s pak jsem měla šílené bolesti zad.děkuji Ivona Novakova . 605250652

Dobrý den,

trvalé následky se většinou hodnotí na základě bodovacího systému pojišťoven. Zásadní vliv na míru přiznání náhrady z pojistné částky má posudek specializovaného lékaře, a to zpravidla takového, který má s danou pojišťovnou uzavřenou smluvní spolupráci.

Hodnocení míry trvalých následků se provádí s odstupem času po samotném úrazu přičemž a většina pojišťoven má svou vlastní metodiku jejich posuzování a odškodnění.

S pozdravem,