Pracovněprávní nároky: Potvrzení při výpovědi ze zdravotních důvodů

Ukončení pracovního poměru

Při podání okamžité výpovědi ze zdravotních důvodů, musím též předložit i potvrzení od lékaře a pokud ano, stačí od mého praktického lékaře, nebo to musí být od podnikového lékaře

Dobrý den,

k okamžitému rozvázání pracovního poměru potřebujete posudek od poskytovatele pracovnělékařských služeb, tedy od podnikového lékaře. Zároveň však musí být splněna podmínka, že Vám zaměstnavatel neumožnil v době 15 dnů ode dne předložení tohoto posudku výkon jiné pro Vás vhodné práce.