Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Invalidní důchod II.stupně a dvanáctihodinové směny

26.6.2018 - Dobrý den, mám přiznaný invalidní důchod II. stupně a pracuji na zkrácený 0,5 …

Invalidní důchod

Nárok na dorovnání platu

4.5.2018 - Byla mi uznána nemoc z povolání, už v průběhu zaměstnání mi byl přiznán …

Mzda Invalidní důchod

Pracovní neschopnost a částečný invalidní důchod

17.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat na situaci, kdy zaměstnanec je v pracovní …

Invalidní důchod Pracovní neschopnost

Přesčasy v invalidním důchodě

12.4.2018 - Dobrý den, mám zaměstnance, kterému byl uznán invalidní důchod z toho důvodu mu …

Práce přesčas Invalidní důchod

Invalidita a diskriminace zaměstnance

23.11.2017 - Dobrý den chtěla bych se vás zeptat.jsem po rakovině prsu a po roce mám …

Invalidní důchod

Výpověď bez udání důvodu

10.7.2017 - Dobry den.Byval sem invalida 1stupne asi 6let do unora 2017,muj stav se …

Invalidní důchod

Přesčasy při invalidním důchodu

26.6.2017 - Dobry den. Mám částečný invalidní důchod 1. stupne a zaměstnavatel nám nařizuje …

Invalidní důchod

Vyřízení invalidního důchodu

20.3.2017 - Dobrý den,byla mě uznaná nemoc z povolání.Od zaměstnavatele jsem dostala …

Invalidní důchod

Výpočet invalidního důchodu

16.3.2017 - Dobrý den, přítel v lednu 2017 prodělal infarkt, doposud vykonával fyzicky …

Invalidní důchod

Zohlednění zdravotního stavu zaměstnavatelem

16.2.2017 - Musí brát zaměstnavatel ohled na můj zdravotní stav pokud mám přiznáný ČID,

Invalidní důchod