Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Proplacení dovolené

10.10.2018 - Dobrý den, jsem momentálně na nemocenské. 24.11. nastupuji na mateřskou …

Dovolená Mateřská Nemocenská

Výpověď při mateřské dovolené

25.6.2018 - Dobrý den, jsem na mateřské dovolené. Zaměstnavatele mi poslali výpověď …

Mateřská Ukončení pracovního poměru

Změna úvazku po návratu z mateřské

15.5.2018 - Dobrý den, jesliže bych pracovala na HPP na zkrácený úvazek (6hod.) a poté …

Mateřská

Snížení osobního ohodnocení z důvodu nástupu na mateřskou

14.5.2018 - Dobrý den. Mám dotaz ohledně nenarokovych složek. Pracuji jako učitelka v …

Osobní ohodnocení Mateřská

Změna výše úvazku při mateřské dovolené

14.5.2018 - Změna výše úvazku při mateřské dovolené Dobrý den, se zaměstnavatelem mám …

Mateřská

Nárok na mateřskou dovolenou

7.5.2018 - Dobrý den, mám dotaz. Od 3.7.2016 jsem byla zaměstnaná (do té doby jsem byla …

Mateřská

Čerpání dovolené před nástupem na mateřskou dovolenou

28.4.2018 - Dobry den, v puli cervence nastupuji na materskou dovolenou, v zamestnani …

Mateřská Dovolená

Návrat do práce po mateřské dovolené

20.4.2018 - Dobrý den mám dotaz.V říjnu mi končí MD a plánuji se vrátit do svého původního …

Mateřská

Nárok na čerpání dovolené po ukončení mateřské

20.4.2018 - Dobry den. K 15.5.2018 budu ukoncovat pracovni pomer dohodou. Jsem na materske …

Mateřská

Dovolená a nástup na mateřskou

6.4.2018 - Dobrý den, pracuji ve firmě 10 let. V prosinci minulého roku jsem otěhotněla. …

Mateřská Dovolená

Nárok na dovolenou před nástupem na mateřskou

6.4.2018 - Dobrý den, zaměstnankyně nastoupila na nemocenskou 5.1.2018 (rizikové …

Mateřská Dovolená

Neprodloužení pracovní smlouvy a mateřská

6.4.2018 - Dobry den prosim vas mam ten sami problem jako pani 31.3 me konci procovni …

Pracovní smlouva Mateřská

Mzda v rizikovém těhotenství

4.1.2018 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jsem na rizikovém těhotenství,kdo mě platí a …

Mateřská

Mateřská po skončení pracovního poměru

31.7.2017 - Dobrý den,měla jsem smlouvu do 30.6.v zaměstnání těd jsem na neschopence jsem …

Mateřská

Změna pozice po mateřské dovolené

31.8.2017 - Dobry den jsem na materske , mezitim zmenil zamestnavatel moji pozici zrusil, a …

Mateřská

Nárok na mateřskou v novém zaměstnání

27.7.2017 - Dobrý den, brzy mi bude končit rodičovská dovolená a já se nyní rozhoduji, co …

Mateřská