Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Po odečtení osobního ohodnocení mzda pod minimální

11.10.2018 - Dobrý den,na portálu úp jsem si našla zaměstnání, kde nabízeli 16 000 až 19 500 …

Minimální mzda Mzda

Nárok na doplacení německé minimální mzdy

4.5.2018 - Dobrý den,jsem dlouhodobě na služební cestě v ňemecku, přesněji řečeno již 9 …

Minimální mzda

Pracovní úraz a minimální mzda

13.3.2018 - Dobrý den, je mi asi 6 let vyplácena renta z důvodu pracovního úrazu. Každý rok …

Minimální mzda Pracovní úraz

Zpětné doplacení minimální mzdy

24.11.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu požadovat doplatek do minimální …

Minimální mzda

Minimální mzda při nemoci z povolání

24.11.2017 - Dobrý den, v roce 1998 mě byla uznána nemoc z povolání. Dostala jsem u stejného …

Minimální mzda Nemoc z povolání

Minimální mzda v případě exekuce

16.11.2017 - Dobrý den,mohu se zeptat,jaká je minimální mzda zaměstnance s exekucí/emi,přípa…

Minimální mzda Exekuce

Minimální hrubá mzda

23.6.2017 - Dobrý den. Minimální mzda je 66 na hodinu. To je myšleno hrubého nebo čistého. …

Minimální mzda

Minimální mzda dle náplně práce

8.5.2017 - Dobrý den, pracuji jako prodavačka jsem sama na celou prodejnu. Mám minimální …

Minimální mzda

Zaměstnavatel nevyplácí minimální mzdu

31.3.2017 - dobrý den.jsem prodavačka.potraviny a smíšené zboží.obsluhuji pult s uzeninou,d…

Minimální mzda

Výše minimální mzdy při polovičním úvazku

23.2.2017 - Dobrý den, nastupuji do zaměstnání na poloviční úvazek. Mám nárok na minimální …

Minimální mzda

Nárok na minimální hodinovou mzdu

11.1.2017 - Dobrý den. Zajímalo ba mne,zda je ze zákona nárok na minimální hodinovou mzdu. …

Minimální mzda