Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nadřízený mi dal náhradní volno místo dovolené

1.11.2018 - Dobrý den, chci se zeptat.... Mam dovolenou... Dva dny jsem ai dal dovolenou a …

Náhradní volno

Náhradní volno při nočních směnách

18.5.2018 - Dobrý den, pracuji na noční směně a mám naplánovyné dvě noční smeny na 1 a …

Náhradní volno

Povinně nařízená pracovní schůze

25.11.2017 - Dobrý den, pracuji v nepřetržitém provoze jako zdravotní sestra, nadřízený …

Náhradní volno

Náhradní volno bez udání důvodů

23.11.2017 - zaměstnanec ve zkušební době oznámil zaměstnavateli, že si bere náhradní volno …

Náhradní volno Dovolená

Rozdělení náhradního volna

23.11.2017 - Dobrý den. Lze náhradní volno za svátek rozdělit? Konkrétně na dva půldny? …

Náhradní volno Státní svátek