Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nařízené neplacené volno

22.11.2018 - Dobrý den.Firma chce nařídit v pracovní dny mezi vánočními svátky zaměstnancům …

neplacené volno Dovolená

Neplacené volno přes letní prázdniny u učitele

25.6.2018 - Dobrý den, mám dotaz, zda ředitel na SŠ, pokud povolil učiteli dovolenou v …

neplacené volno

Výpověď v době neplaceného volna

25.6.2018 - Dobry den, mam nasledujici dotaz. V rijnu 2018 mne konci rodicovsky prispevek…

neplacené volno

Neproplacená dovolená při uzávěru pobočky

21.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat co dělat, když mi zaměstnavatel nechce dát …

neplacené volno

Proplácení státního svátku přes časté neplacené volno

13.6.2018 - Dobrý den, zaměstnávám osoby se zdravotním postižením, zejména mentálním. …

Státní svátek neplacené volno

Neplacené volno po rodičovské dovolené

16.11.2017 - Dobrý den, po tříleté rodičovské dovolené jsem zažádala o neplacené volno, to …

neplacené volno Rodičovská