Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Na kolik platů odstupného mám nárok?

27.11.2018 - Dobrý den, prosím, na kolik platů odstupného mám nárok v případě zániku …

Odstupné Nárok na odstupné

Mám právo na odstupné, pokud mi firma nabídla přeřazení na jinou pobočku?

26.10.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mám nárok na odstupné. Mám smlouvu na …

Nárok na odstupné Odstupné

Změna nároků na dosavadní pozici

10.7.2018 - Dobrý den, dnes 9. 7. 2018 jsem podepsala dohodu o rozvázání pracovního …

Ukončení pracovního poměru Odstupné

Nárok na odstupné po rozvázání pracovního poměru

10.7.2018 - Dobrý den, prosím o informaci.Manžel po roční nemocenské dostal částečný …

Odstupné

Období pro výpočet odstupného

27.6.2018 - Dobrý den, důvodu zrušení mého prac.místa k 30.6.2018 ukončuji prac.poměr. Dle …

Odstupné Ukončení pracovního poměru

Zrušení pracovní pozice a odstupné

25.6.2018 - Dobrý den. mám smlouvu na neurčito a zrušili mi pracovní místo. Nabídli mi …

Pracovní smlouva Odstupné

Odstupné při okamžité výpovědi ze zdravotních důvodů

14.6.2018 - Dobrý den mám dotaz byla jsem v práci. neschopnosti dva měsíce a vrátila se …

Odstupné Okamžitá výpověď

Výpověď pro nadbytečnost a odstupné

5.6.2018 - Dobrý den. Jsem u zaměstnavatele 2.rokem ( vždy smlouva na dobu určitou na 1 …

Odstupné

Vyplacení odstupného v ochranné době

4.6.2018 - Dobry den....mam dotaz.Po 18 letech jsem dostala vypoved ...mela jsem smlouvu …

Odstupné

Odstupné při končení zaměstnavatele a pracovní úraz

24.5.2018 - Dobrý den, je to přesně rok co jsem v pracovním poměru u jedné firmy, ale právě …

Nárok na odstupné Odstupné Pracovní úraz

Prodej firmy a nárok na odstupné

21.5.2018 - dobrý den. Jsem dlouhodobě nemocná a během mé nemoci majitel firmu prodal. …

Odstupné

Nárok na odstupné kvůli změně pracovního úvazku

27.4.2018 - Dobrý den, mohla bych požádat o radu? Má zaměstnanec, který pobírá měsíční …

Odstupné

Nárok na odstupné při ukončení PP ze strany zaměstnance

26.4.2018 - Dobrý den, Nastoupil jsem do práce, kde mám odpracován už 1 měsíc. Pak jsem …

Pracovní neschopnost Odstupné

Nárok na odstupné a nová práce

5.3.2018 - Dobrý den, mohu se zeptat zdali si můžu najít práci i když jsem ve výpovědní …

Nárok na odstupné Odstupné

Nárok na odstupné při přesunu firmy

24.11.2017 - Dobry den,chtela bych se zeptat jestli mam narok na odstupne ,pokud se firma …

Nárok na odstupné Odstupné

Odstupné u výpovědi

15.6.2017 - Dobry den,pracuji jako ridic internetoveho rozvozu zakaznikum v Tescu.V …

Odstupné