Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Zaměstnavatel odmítá nárok na doplatek za zvýšení platové třídy

7.11.2018 - Od 2006 pracuji na městském úřadě, odbor vnitřních věcí, oddělení cestovních …

Platové třídy

Lze kombinovat platové třídy?

6.4.2018 - Dobrý den, Chci se zeptat, zda lze kombinovat platové tridy na jedne smlouve? …

Platové třídy

Zařazení do platové třídy

4.12.2017 - Dobrý den, pracuji 6 - tým rokem jako vychovatelka školní družiny. V oddělení …

Platové třídy

Upřednostnění u osobního ohodnocení

7.6.2017 - Jsme kolektiv účetních. Jako zaměstnanci jsme zařazeni do platových tříd. …

Platové třídy

Platové třídy ve školství

8.11.2016 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pracuji v MŠ jako asistent pedagoga, …

Platové třídy