Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nárok na podporu v nezaměstnanosti

12.11.2018 - Dobrý den prosím o pomoc , posledních 8 let jsem pracovala na HPP v srpnu jsem …

Podpora v nezaměstnanosti

Výměra podpory z posledního zaměstnání

25.5.2018 - Dobrý den Chtěla bych se zeptat pracovala jsem ve firmě 8let dala jsem výpověď …

Podpora v nezaměstnanosti

Podpora po výpovědi ve zkušební době

4.8.2017 - Dobrý den podal jsem výpověď ve zkušební době mám nárok na podporu

Podpora v nezaměstnanosti

Podpora po skončení ve zkušební době

4.8.2017 - Dobrý den, 30.6.2017 jsem ukončila prac. poměr, kde jsem dostala výpověd z …

Podpora v nezaměstnanosti

Podpory v nezaměstnanosti při dohodě

4.8.2017 - Dobrý den, mám dotaz ohledně podpory v nezaměstnanosti. 31.7. mi končí …

Podpora v nezaměstnanosti

Vzniklý nárok na podporu

31.8.2017 - Dobrý den,19.8.2015 jsem nastoupila po RD do zaměstnání.v únoru,červnu a srpnu …

Podpora v nezaměstnanosti

Nárok na podporu od ÚP

30.6.2017 - Dobrý den,chci se zeptat od 1.4 2017 jsem vedená na úřadu práce,ale naskytla se …

Podpora v nezaměstnanosti

Nárok na podporu po výpovědi

26.6.2017 - Dobrý den, zaměstnavateli dávám výpověď k 31.7. Od 1. 8. se zaeviduji na úřadu …

Podpora v nezaměstnanosti

Vznik nároku na podporu

26.6.2017 - Dobrý den, minulý rok od 11. 1. do konce května 2016 jsem byla v evidenci …

Podpora v nezaměstnanosti

Nárok na podporu při práci v zahraničí

29.6.2017 - Dobrý den, má nárok na podporu v nezaměstnanosti člověk,který pracoval více než …

Podpora v nezaměstnanosti

Podpora v nezaměstnanosti po skončení rodičovské dovolené

16.5.2017 - Dobrý den, od roku 2005 do 2013 jsem byla na mateřské a rodičovské dovolené. …

Podpora v nezaměstnanosti

Zpětné vypsání neschopenky na nemocenskou

5.5.2017 - Dobry den přítel nastoupil do prace po 14 dnech těžce onemocněl zaměstnavatel …

Podpora v nezaměstnanosti

Výše podpory při ukončení dohodou ze zdravotních důvodů

3.5.2017 - Na jakou výši podpory mám nárok, pokud jsem se zaměstnavatelem ukončila …

Podpora v nezaměstnanosti

Podpora v nezaměstnanosti při ukončení PP dohodou

31.3.2017 - Dobrý den,mám nárok na pobírání podpory v nezaměstnanosti v plné výši,když jsem …

Podpora v nezaměstnanosti

Potřebné odpracované hodiny k získání podpory

31.3.2017 - Jak dlouhou dobu musím mít odpracovanou, abych měla nárok na podporu v …

Podpora v nezaměstnanosti