Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Přeřazení na skladníka s nižší mzdou na neschopence

17.10.2018 - Dobrý den,jsem 6.měsíců na neschopence kvůli zákroku na srdci.Před nemocenskou …

Pracovní smlouva Přeřazení na jinou pracovní pozici

Odmítnutí jiné pracovní pozice a nárok na odstupné

26.6.2018 - Bylo mi oznameno, že k 9.7.2018 končím na prac. miste (nastupuje nekdo jiný). …

Nárok na odstupné Přeřazení na jinou pracovní pozici

Výpověď pro zdravorní nezpůsobilost

25.6.2018 - Dobrý den,po operaci lokte ruky jsem byl po návratu z nemocenské shledán …

Přeřazení na jinou pracovní pozici

Nemohu vykonávat práci pro bolesti

21.6.2018 - Dobry den prosim o radu mam ID 1stupen. Podle zpravy zavodniho lekare me …

Přeřazení na jinou pracovní pozici

Bolest při práci z důvodu poškozené páteře

18.6.2018 - Dobrý den,před měsícem a půl při manipulaci s klientkou z lůžka na invalidní …

Přeřazení na jinou pracovní pozici

Změna pracovní pozice při zdravotních problémech

14.6.2018 - Dobrý den: Pracuji ve firmě 18 let na pozici,operátor výroby,jako obsluha …

Přeřazení na jinou pracovní pozici Pracovní smlouva

Převedení na jinou pracovní pozici za nižší mzdu

13.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda zaměstnavatel má právo aby mě převedl na …

Mzda Přeřazení na jinou pracovní pozici

Dorovnání mzdy po přeřazení na méně placenou pozici

31.5.2018 - Dobry den. Kdyz mi po pracovnim urazu a naslednem prerazeni na mene placenou …

Mzda Přeřazení na jinou pracovní pozici

Doplácení rozdílu mzdy v případě dočasného převedení na jinou pozici

17.4.2018 - Dobrý den,mám dotaz, pokud mě moje nadřízená dá dočasně vykonávat jinou práci …

Mzda Přeřazení na jinou pracovní pozici

Nižší mzda z důvodu nedostatku klientů

16.4.2018 - Dobrý den.Zaměstnavatel mi není schopen zajistit 40 hodinový týdenní úvazek, …

Přeřazení na jinou pracovní pozici Mzda

Změna smlouvy v době pracovní neschopnosti

11.4.2018 - Dobrý den, může mě zaměstnavatel v době pracovní neschopnosti odvolat z funkce …

Pracovní smlouva Přeřazení na jinou pracovní pozici

Přeražení na jinou práci po doporučení podnikové lékařky

9.4.2018 - byla jsem u firemni lekarky na pravidelnou prohlidku,ta me preradila z 3 …

Přeřazení na jinou pracovní pozici

Porušení pracovní smlouvy při přeřazení na jinou pracovní pozici

6.4.2018 - Dobrý den, mám pracovní smlouvu na dobu neurčitou na funkci operátor tavírny. …

Přeřazení na jinou pracovní pozici

Přeřazení na jinou práci bez souhlasu zaměstnance

6.4.2018 - Dobrý den.Zaměstnavatel mě plánuje přeřadit na jinou práci, ale ani se nezeptal …

Přeřazení na jinou pracovní pozici

Uzavření pobočky a přeřazení na hůře ohodnocenou práci

6.4.2018 - Dobry den, chtela bych se zeptat, pracuji jako vedouci jedne pobocky, ktera se …

Přeřazení na jinou pracovní pozici