Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nárok na proplacení státních svátků

13.12.2018 - Dobrý den, chci se zeptat, když jsem s dítětem na paragrafu a ten mi skončí …

Státní svátek

Nárok na proplacení průměrné mzdy u částečného úvazku

13.12.2018 - Dobrý den, chci se zeptat, zda platí nárok na proplacení průměrné mzdy i u …

Státní svátek

Proplacení svátků při DPČ

13.12.2018 - Od listopadu 2018 pracuji na DPČ (pod agenturou), vždy pondělí a úterý. Nyní …

Státní svátek

Svátky a víkendy jsou propláceny jednou za půl roku

29.11.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pracuji ve 2 směnném provozu a zaměstnavatel …

Příplatky Státní svátek

Neproplacení státního svátku, protože mám minimální mzdu

28.11.2018 - Dobrý večer, můj zaměstnavatel mi zdůvodnil neproplacení státního svátku …

Státní svátek

Svátek v nepřetržitém provozu

20.11.2018 - Dobrý den. jak se počítá při nepřetržitém provozu svátek?Pracuji krátký dlouhý …

Státní svátek

Vyrovnávací směna

15.11.2018 - Dobrý den, pracuji v nepřetržitém provozu ve 12-ti hod. směnách (den-den-noc-n…

Státní svátek

Placené svátky

13.11.2018 - Když mám částečný úvazek ve firmě zaměstnávající invalidy, mám nárok na placený …

Státní svátek

100% příplatek za státní svátek?

1.11.2018 - chtěla jsem se zeptat. Dne 28.10.2018 svátek - neděle.jsem byla v práci od 14 …

Státní svátek Příplatky

Zpětné proplacení přesčasů a svátku

22.10.2018 - Dobrý den, mohl bych se zeptat, jak to funguje se svátky? U nás v práci si …

Státní svátek Práce přesčas

Paušální plat je vč. státního svátku?

16.10.2018 - Dobrý den, zeptám se prosím pokud mám paušální plat za celý měsíc 14000. Kam se …

Státní svátek

Zrušení sobotních nočních směn

16.10.2018 - Dobrý den. V dlouhodobém plánu mám noční směnu. Sobota 17.11. Z důvodu zrušení …

Státní svátek

Náhrada mzdy za státní svátek

12.10.2018 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, mám se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní …

Státní svátek Spor se zaměstnavatelem Pracovní doba

Práce ve svátek, dvanáctihodinová směna

8.7.2018 - Dobrý den, když pracuji 12.hodinove směny ve svátek, dostanu zaplaceno za …

Státní svátek

Nařízení práce ve státní svátek

8.7.2018 - Dobry den o zitrejsi statni svatek sem chtel zustat doma delam ve skladu stalou …

Státní svátek

Příplatek za státní svátek u DPP

8.7.2018 - Dobrý den, pracuji na DPP, vztahuje se příplatek za svátek i pro mne? Konkrétně …

Státní svátek

Nařízení odpracování státního svátku

8.7.2018 - Dobrý den, dnes ráno po skončení noční směny bylo zaměstnancům oznámeno, že …

Státní svátek

Nárok na odměnu ve výši průměrného platu při práci ve svátek

8.7.2018 - Dobrý den . Jednosměnný provoz , po- pátek . Když nepracuji ve státní …

Státní svátek

Neproplácení státních svátků v normální pracovní den

2.7.2018 - Zdravím . Může si firma dovolit neproplácet státní svátky v normální pracovní …

Státní svátek

Změna započítávání náhrady za státní svátek

28.6.2018 - Dobrý den, pracuji u firmy jako THP pracovník po dobu 2 let. Pracovní dobu mám …

Státní svátek

Zaměstnavatel neproplácí propustku ani státní svátek

28.6.2018 - Dobrý den, jsem zaměstnaná jako obchodník ve firmě. Jsem placena provizně. V …

Státní svátek

DPP a proplacení státního svátku

25.6.2018 - dobrý den chci se zeptat když mám dohodu o provedení práce mám nárok na …

Státní svátek

Proplacení státního svátku z průměrného platu

21.6.2018 - Zdravím Chtěla bych se zeptat jestli se ze zákona platí svátek z průměrného …

Státní svátek Mzda

Jak se počítá měsíční fond hodin, když jsou statní svátky

20.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se počítá měsíční fond hodin když jsou …

Státní svátek

Za každý odpracovaný svátek musím odpracovat 7,5 hodin navíc

19.6.2018 - Dobrý den, pracuji jako pečovatelka ve dvanáctihodinovém nepřetržitém provozu. …

Státní svátek

Proplácení státního svátku přes časté neplacené volno

13.6.2018 - Dobrý den, zaměstnávám osoby se zdravotním postižením, zejména mentálním. …

Státní svátek neplacené volno

Práce ve státní svátek při 37,5 h

7.6.2018 - Dobrý den, pracuji ve zdravotnictví ve směnném dvanáctihodinovém provozu. V …

Státní svátek

Práce ve státní svátek, který připadá na neděli

30.5.2018 - Dobrý den. Pracujeme všechny státní svátky. Kolik zaměstnavatel musí zaplatit , …

Státní svátek

Proplacení svátku v neziskové organizaci

28.5.2018 - Dobrý den y pracují u neziskové organizace na 0,7 úvazku a zaměstnavatel mi …

Pracovní smlouva Státní svátek Příplatky

Práce ve státní svátek, nárok na volno

24.5.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Pracuji krátký a dlouhý týden jako baristka …

Státní svátek

Práce přes státní svátek a o Vánocích

23.5.2018 - Dobrý den, pracuji na ranní směny,ale zaměstnavatel mně nutí pracovat i přes …

Státní svátek

Proplácení státního svátku v PN

17.5.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je zaměstnavatel povinen proplacet státní …

Pracovní neschopnost Státní svátek

Proplacení státních svátků zaměstnavatelem

6.5.2018 - Dobrý den, chci se zeptat, zda má nárok zaměstnanec na proplacení svátku, pokud …

Státní svátek

Nadpracování hodin za státní svátek

2.5.2018 - Dobrý den,pracuji ve dvousměnném provozu - plavčík.Ve stání svátek 1.5. 2018 …

Státní svátek

Příplatek za práci ve státní svátek

1.5.2018 - Dobrý den. Mám dotaz ohledně zaplacení svátku.Dne 1.5.2018 má manžel v …

Státní svátek Příplatky

Příplatky za noční a práci o víkendu

1.5.2018 - Dobrý den,mám problém s příplatkama.Dělám u soukromé bezpečnostní agentury v …

Státní svátek Příplatky

Práce o státních svátcích

30.4.2018 - Dobrý den,mám dotaz ohledně práce v den státního svátku.Pracuji ve strojírenské …

Státní svátek

Proplácení státního svátku zaměstnavatelem

20.4.2018 - Dobrý den, mohli by jste mi prosím poradit, jakým způsobem mi má být správně …

Státní svátek

Proplacení státního svátku při pozastavení výroby

20.4.2018 - Dobrý den Zaměstnavatel mé manželky změnil pracovní dobu z rovnoměrné …

Státní svátek Mzda

Nakládání se státními svátky při výpočtu odstupného

13.4.2018 - Dobrý den, jakým způsobem se nakládá při výpočtu odstupného se státními svátky, …

Státní svátek Nárok na odstupné

Placené volno během státního svátku u krátkého a dlouhého týdne

12.4.2018 - Dobrý den, máme turnusový systém. Krátký a dlouhý týden 11.5 h směna. Provoz …

Státní svátek

Příplatky za noční směny, za víkend a státní svátek

12.4.2018 - Dobrý večer, pracuji na recepci hotelu, kde je nepřetržitý provoz. Mám dvě …

Příplatky Státní svátek

Dovolená ve státní svátek

9.4.2018 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli má zaměstnavatel právo chtít po …

Státní svátek Dovolená

Práce ve státní svátek při dvousměnném provozu

9.4.2018 - Pracuji v dvousměnném provozu(pekárna). Připadne-li svátek na všední den musím …

Státní svátek

Státní svátek a nepřetržitý provoz

9.4.2018 - Dobrý den, mám nárok na volno v den státního svátku? Pracuji ve strojírenské …

Státní svátek

Oznámení práce ve svátek

8.4.2018 - Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je někde stanoveno v zákoně jak dlouho …

Státní svátek

Minusové hodiny, pokud o svátku nepracuji

6.4.2018 - Dobry den mame smenny provoz a pokzd svatek vyjde na pondeli a mame volno …

Státní svátek

Ukončení PN den před státním svátkem

6.4.2018 - Dobrý den, když mi bude lékařem ukončena pracovní neschopnost den před státním …

Pracovní neschopnost Státní svátek

Noční směna zasahující do svátku

6.4.2018 - Chtěl bych se zeptat když mám noční smenu ze čtvrtku na pátek od 22:00 do 6:00 …

Státní svátek

Příplatek za svátek při turnusových směnách

6.4.2018 - Dobrý den,pracuji v turnusových směnách (týden práce,týden volna).Pobírám fixní …

Státní svátek Příplatky

Nárok na proplacení práce během státního svátku

4.1.2018 - Dobrý den, Mám dotaz. Mám fixní plat a pracuji v nepřetržitém provozu, tudíž i …

Státní svátek

Náhrada za práci ve svátek

4.12.2017 - Dobrý den dělá ve třísměném provozu mámm podepsanou flexi chodím na přesčasy a …

Státní svátek

Práce ve státní svátek přes noc

4.12.2017 - Dobrý den na sobotu 28.10. připadl státní svátek,a mě by zajímalo když jsem šel …

Státní svátek

Placené volno přes svátky

4.12.2017 - Dobrý den, pracuji v obchodě, kde pracujeme krátký/dlouhý týden, v krátkém …

Státní svátek

Výpočet volna z fondu pracovní doby

24.11.2017 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na fond pracovní doby. Pracuji v středisku …

Státní svátek

Rozdělení náhradního volna

23.11.2017 - Dobrý den. Lze náhradní volno za svátek rozdělit? Konkrétně na dva půldny? …

Náhradní volno Státní svátek

Směnný provoz a státní svátek

24.11.2017 - Dobry den , rad bych vedel jak je to se statnim svatkem pokud pracuji na dve …

Státní svátek

Práce ve státní svátek

16.11.2017 - Dobrý den. Mám pracovní smlouvu na 40 hodin týdně a chodím na ranní směny. A …

Státní svátek

Proplacení svátku zaměstnavatelem

4.8.2017 - Známy mně tvrdí, že státní svátky mně zaplatí zaměstnavatel a pak mu je …

Státní svátek

Nárok na přílatek za svátky

27.7.2017 - Dobrý den,dcera pracuje u soukromníka dl.,kr.týden.Má fixní plat,ale ve smlouvě …

Státní svátek

Nařízená dovolená ve státní svátek

16.7.2017 - Dobrý den. Mám tento dotaz.Pracuji v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových …

Státní svátek

Nařízení práce ve státním svátku

15.6.2017 - Dobrý den. Pracuji ve dvousměnném provozu 7,5hna lince a chci se zeptat zda my …

Státní svátek

Proplacení státního svátku za volný den

19.6.2017 - Dobry den.Mam 4 zamestnance.Pracuji 12hodin a to dlouhy a kratky tyden tj.jeden …

Státní svátek

Příplatky za svátek při brigádě

19.6.2017 - Dobrý den, má dcera /15 let/ nárok na 100% příplatku na brigádě ve státní …

Státní svátek

Proplacení svátku u DPČ

23.6.2017 - Máme jednoho zaměstnance na DPČ s měsíční mzdou a druhého také na DPČ ale s …

Státní svátek

Nárok na proplacení státního svátku

23.6.2017 - Dobrý den chtěla bych se Vás zeptat.Pracuji u soukromnika.Měla jsem hod.mzdu …

Státní svátek

Proplacení svátků při práci na dohodu

15.6.2017 - Dobry den, pracuji na dop pri rodicovske dovolene. V mesici kvetnu jsem …

Státní svátek

Proplácení svátků u fixního platu

26.6.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to je s placením svátků, když mám fixní …

Státní svátek

Proplácení svátku v práci

26.6.2017 - Dobry den pracuji kratky dlouhy tyden jako kucharka chci se zeptat jak to je s …

Státní svátek

Podmínky proplacení státního svátku

7.6.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala na podmínky proplácení státních svátků v …

Státní svátek

Zaměstnavatel odmítá proplatit práci ve svátek

7.6.2017 - Dobrý den, zaměstnavatel mi odmítá proplatit s.svátek z důvodu, že pracuji v …

Státní svátek

Čerpání dovolené za státní svátek

6.6.2017 - Dobrý den,je možné,aby zaměstnavatel místo proplácení státních svátku(jako byly …

Státní svátek

Náhradní volno a příplatek za státní svátek

7.6.2017 - Dobrý den, pracuji ve Vězeňské službě jako civilní zaměstnanec (vychovatel), …

Státní svátek

Práce ve státní svátek

17.5.2017 - Dobrý den pracuji u soukromnika,ktery po mně chce,abych šel do prace ve …

Státní svátek

Proplacení noční za státní svátek

8.5.2017 - Dobrý den,mám dotaz:placení státního svátku...17.4 byl státní svátek měl jsem …

Státní svátek

Promlčecí doba u nárok na proplacení svátku

5.5.2017 - Pracuji v dětském domově, 12 h služby, dlouhý a krátký týden.14.4.2017 byl st. …

Státní svátek

Směna v den státního svátku

4.5.2017 - Dobry den, Pracuji v 3 smennym provozu. Noční směnu začínám v neděli v 22: …

Státní svátek

Nařízení práce ve svátek a jeho proplacení

4.5.2017 - Dobrý den, pracuji ve firmě s nepřetržitým provozem /sklad/, šichty jsou 3 dny …

Státní svátek

Firma odmítá proplacení státních svátků

3.5.2017 - Dobrý den. Mám nárok na proplacení státních svátků v dubnu,když mi připadnou na …

Státní svátek

Příplatek za svátek

28.4.2017 - Dobrý den, měla bych taky dotaz ohledně svátků a dovolených. Pokud má …

Státní svátek

Státní svátek jako den volna navíc

26.4.2017 - Dobry den. Chtela bych se zeptat. Pracuji v obchode,ktery je otevreny cely …

Státní svátek

Nárok na proplacení pracovní doby ve svátek

28.4.2017 - Dobrý den , u nás ve firmě se pracuje od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 ve …

Státní svátek

Zaměstnavatel záměrně neplánuje směny ve svátky

17.3.2017 - Zaměstnavatel nám oznámil že na st.svátek neplánuje směny tudíž nezapočítá …

Státní svátek

Neproplacení svátku zaměstnavatelem

9.2.2017 - Dobry den chci se zeptat na proplaceni svatku zamestnavatel my je nezapocital …

Státní svátek

Nárok na mzdu za státní svátek

9.2.2017 - Dobrý den, mám dotaz ohledně vykazování st.svátku pro prodavačky. Dle nového …

Státní svátek

Nárok na státní svátek

13.1.2017 - Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máme nárok na státní svátek, ikdyž …

Státní svátek

Proplacení státního svátku

8.12.2016 - Dobrý den, nastoupila jsem jako prodavačka a hned u první výplaty mi něco …

Státní svátek

Volno o státních svátcích

31.10.2016 - Dobrý den, může vedení supermarketu určit den tzv.velké inventury na den …

Státní svátek