Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Vyplácení platu v rizikovém těhotenství v Německu

11.10.2018 - Dobrý den, pracuji v Německu (pendler) a jsem na rizikovém těhotenství. Po …

Těhotenství Vyplácená mzda

Doprovod dítěte k lékaři

10.10.2018 - prosím o informaci ohledně nároku zaměstnance k doprovodu dítěte k lékaři, kon…

Lékařská prohlídka Lékař Vyplácená mzda

Čestné prohlášení o plnění konkurenční doložky

26.6.2018 - Dobrý den, již nejsem zaměstnán od 1. 6. 2018 a mám konkurenční doložku. …

Vyplácená mzda

Částka k výplatě

31.8.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat,mám dvě děti. kolik dělá úleva na DPH z částky …

Vyplácená mzda

Změna způsobu výplaty mzdy

14.7.2017 - Dobrý den,má velká firma i jinou možnost vyplácet zaměstnanci mzdu,než jen na …

Vyplácená mzda

Zvýšení hodinové mzdy

10.7.2017 - Dobrý den,jsem na PN z důvodu prac.úrazu.Od dubna se v podniku zvedal hodinový …

Vyplácená mzda

Nedoplacení minimální mzdy

7.7.2017 - Dobry den chtela bych se zeptat pracuji v ukole a tento mesic jsem nedosahla …

Vyplácená mzda

Individuální valorizace platu

30.6.2017 - Dobrý den, chci se zeptat jestli má oddělení personální možnost výši valorizaci …

Vyplácená mzda

Změna platebního výměru

7.6.2017 - Dobrý den, zaměstnavatel mi v měsíci dubnu platebním výměrem s účinností od …

Vyplácená mzda

Nevyplacení pohyblivé složky mzdy bez vysvětlení

26.4.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat pracují v cateringove spol. Kde máme pohyblivou …

Vyplácená mzda

Zaměstnavatel vyplácí nižší než minimální mzdu

19.4.2017 - Dobry den,chtěla jsem se zeptat zaměstnavatel mi platí 62 korun na hodinu,dělám …

Vyplácená mzda

Snížení mzdy s podepsáním nového dodatku

19.4.2017 - Dobrý den, mám dotaz, při nástupu po mateřské jsem v zaměstnání podepisovala …

Vyplácená mzda

Rozdílné hodinové sazby zaměstnanců

5.4.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda platí stejná hodinová sazba pro lidi, …

Vyplácená mzda

Pozdržení výplaty a její nepřiměřená výše

31.3.2017 - Dobrý den,ve firmě pracuji 13 let,podruhe za tu dobu mám neschopenku,zaměstnava…

Vyplácená mzda

Odlišné platové podmínky za stejnou práci

17.3.2017 - Dobrý den. Měl bych dotaz zda může zaměstnanec na stejné pracovní pozici. Mit …

Vyplácená mzda