Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Propuštění bez udání důvodu po zkušební době

22.11.2018 - Dobrý den,mám smlouvu od 1.8.2018 s tříměsíční zkušební lhůtou,ale po dvou …

Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta

Nárok na proplacení dovolené ve zkušební době

8.7.2018 - Nárok na dovolenou ve zkušení době. Dobrý den pracovní poměr začal 1.5.2018 a …

Dovolená Zkušební lhůta

Pracovní úraz ve zkušební době

22.6.2018 - Dobrý den, prosím vás, chci se zeptat, jak postupovat. Pracovala jsem jako …

Pracovní úraz Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době a nárok na odstupné

22.6.2018 - Dobrý den, dostali jsme celá firma výpověď dle paragrafu 52 /insolvence …

Zkušební lhůta Nárok na odstupné

Dovolená za odpracovanou zkušební dobu

20.6.2018 - Dobrý den. Dal jsem vypoved bez udani duvodu, prac.pomer ukoncim po 2 mesicni …

Zkušební lhůta Dovolená

Výpověď ve zkušební době a nárok na mzdu

29.5.2018 - Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou zda mám nárok na vyplacení odpracovaných …

Nevyplacená mzda Zkušební lhůta

Zrušení pracovního poměru ve zkušební době, karpální tunel

24.5.2018 - Dobrý obracím se na vás s prosbou o radu,v pracujiv srn. Momentálně jsem v …

Zkušební lhůta Ukončení pracovního poměru

Zrušení PP během výpovědní lhůty

28.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Nyní jsem zamestnana a jsem ve …

Zkušební lhůta Výpovědní lhůta

Nemocenská a zkušební doba

24.4.2018 - Dobrý den, ráda bych se zeptala jak je to se zkušební dobou, když zaměstnanec …

Zkušební lhůta

Ukončení PP ve zkušební době a nárok na dovolenou

21.4.2018 - Dobrý den, na konci dubna mi končí zkušební doba. Pokud se rozhodnu pracovní …

Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta Dovolená

Výpověď ve zkušební době na nemocenské

20.4.2018 - dobrý den,může dostat zaměstnanec ve zkušební době výpověď z pracovního …

Zkušební lhůta Nemocenská

Ochranná lhůta u pracovního úrazu ve zkušební době

12.4.2018 - Dobry den,po 14 dnech v prac.poměru jsem si způsobila pracovni úraz a po 5 …

Pracovní úraz Zkušební lhůta

Opakovaná smlouva na dobu určitou a zkušební doba

11.4.2018 - Dobrý den, je správné u druhé opakované smlouvy na dobu určitou na 1 rok, že je …

Zkušební lhůta

Pracovní úraz ve zkušební době

9.4.2018 - Dobry den Ve zkuseb.dobe se mi stal pr.uraz-poraneni slachy palec leva ruka. V …

Pracovní úraz Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době po podání výpovědi

6.4.2018 - Dobrý den, když chci dát písemně výpověď ve zkušební době s uvedením dne …

Zkušební lhůta Výpovědní lhůta

Zrušení pracovního poměru v rámci zkušební doby

6.4.2018 - Dobry den, kdyz dam zamestnavateli 29.4.2018 vypoved ve zkusebni dobe s …

Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta

Proplacení nemocenské ve zkušební době po výpovědi

6.4.2018 - Dobry den,chtěla bych se zeptat-byla jsem zaměstnaná 5 dní,dala jsem výpověď ve …

Nemocenská Zkušební lhůta

Výpověď v pracovní neschopnosti ve zkušební době

6.4.2018 - Dobry den. Jsem v trimesicni zkusebni dobe. Dnesnim dnem mam odpracovane …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době při nemocenské

5.4.2018 - Dobry den mam dotaz chtela bych se zeptat zda_li muze zamestnavatel dat vypoved …

Zkušební lhůta Nemocenská

Zaměstnanec nedorazil do práce

27.3.2018 - Dobrý den, chci se zeptat, jak mám postupovat v následujícím případě. Zaměstnan…

Zkušební lhůta

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době

9.3.2018 - Nastoupil jsem do nového zaměstnání,byla mi smlouvou dána zkušební lhůta 3 …

Zkušební lhůta Ukončení pracovního poměru

Práce bez zkušební lhůty

6.3.2018 - Dobrý den, od 1.1.2018 jsem nastoupila do práce kde jsem podepsala smlouvu na …

Zkušební lhůta

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době v těhotenství

8.2.2018 - Dobrý den.. Chápu dobře že pokud jsem ve zkušební době.. (nastoupila jsem 15. …

Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době

8.2.2018 - Dobrý den, jsem zaměstnaná ve zkušební době, nyní mám neschopenku. Chci, ale …

Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době

7.12.2017 - Dobrý den, nastoupila jsem do zaměstnání k 1.10.2017 a od této doby mi běží …

Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době

24.11.2017 - Dobrý den, jsem od 15.9.2017 ve zkušební době, ve které jsem úspěšně absolvoval…

Zkušební lhůta

Prodloužení zkušební doby

24.11.2017 - Dobry den , do prace sem nastoupil 4.1.2017 prosel sem zlusebni dobou ale …

Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době

22.11.2017 - Dobry den, pracuji pod agenturou v Nemecku, jsem ve zkusebni dobe a zvazuji …

Zkušební lhůta

Postih za odchod ve zkušební lhůtě

10.7.2017 - Dobry den, pokud zrusim pracovni pomer ve zkusebni lhute ze zdravotnich duvodu …

Zkušební lhůta

Výpověď v období nemocenské ve zkušební lhůtě

6.6.2017 - Dobrý den,byla jsem ve zkušební době a dlouhodobě jsem nemocná marodím zhruba …

Zkušební lhůta

Výpověď ve zkušební době

29.6.2017 - dobry den mam ted skusebni dobu mela by mi koncit 30,5 ale ted jsem 14 marodila …

Zkušební lhůta

Výpověď zaměstnancem na nemocenské

10.5.2017 - Dobrý den, jsem ve zkušební době (ještě měsíc) a nastoupila jsem na nemocenskou …

Zkušební lhůta

Odchod ze zaměstnání ve zkušební době

5.5.2017 - Dobrý den.sem ve skušebni době mužů odejit na jinou lépe placenou práce bez …

Zkušební lhůta

Zkrácení zkušební doby

8.3.2017 - Dobrý den, 21.11.2016 jsem nastoupila na střední školu na pozici účetní,pokladn…

Zkušební lhůta

Ukončení PP ve zkušební době

3.3.2017 - Dobry den mohu odmitnout podepsat vypoved ve zkusebni dobe?

Zkušební lhůta

Zrušení PP ve zkušební době při pracovní neschopnosti

23.2.2017 - Dobrý večer, ve zkušební době jsem onemocněla. Zaměstnavatel mi dovezl zrušení …

Zkušební lhůta