Pracovněprávní nároky: Pracovní agentura odmítá vyplácet diety

Práce přes agenturu

Dobrý večer, můj dotaz zní. Pracoval jsem v SRN pod německou pracovní agenturou a dojížděl jsem každý víkend domů do cz. a ta mi vyplácela denní diety.A teď pracuji jako kmenový zaměstnanec u německé fa.a stále dojíždím pravidelně domů do cz. Majitel německé fa. mi odmítá platit diety. Mám na ně nárok nebo ne. Díky za odpověď

Dobrý den,

s Vaším problémem Vám nemůžeme pomoci, jelikož Váš pracovněprávní vztah se řídí německým právem.