Pracovněprávní nároky: Pracovní neschopnost u různých diagnóz

Nemocenská

byl mi přiznan invalidni duchod 1.stupně v době neschopenky, do 30-ti dnu mi musí lékař ukončit PN /29.4/2017/.ale vyskytla se u mě další diagnoza jiná.podpurči dobu PN nemám vyčerpanou mám nárok na další PN na jinou diagnozu.mužu nastoupit hned na druhý den 30.4. 2017 Pracovni smlouvu mám na určito do 30.7.2017 dekuji za odpověd

Dobrý den,

pokud Váš lékař určí, že nejste kvůli zdravotnímu stavu schopen práce, můžete jistě nastoupit na pracovní neschopnost okamžitě po tomto určení.