Pracovněprávní nároky: Pracovní neschopnost

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat 31.5.2017 jsem dal výpověď v zaměstnání. Tim pádem ukončení pracovního poměru přichází na den 31.7.2017. Od 26.6.2017 jsem v pracovní neschopnosti a nemoc bude pokračovat i v měsíci srpnu.Je možné pokračovat v pracovní neschopnosti i na dále nebo musím ukončit a jít na úřad práce? Rád bych věděl jak mám postupovat abych něco nezanedbal. Dekuji za odpověď.

Vážený

Pracovní neschopnost vzniklá během platnosti pracovní smlouvy bude trvat i po skončení pracovního poměru. Lístek na peníze a veškeré dokumenty budete stále posílat bývalému zaměstnavateli.

S pozdravem, Vaše nároky