Pracovněprávní nároky: Pracovní úraz a uplatnění nároku

Pracovní úraz

Dobry den mel jsem pracovni uraz utrhl jsem si slachu na maliku mel jsem to 2mesice v dlaze a pak rehabka.Malik uz uplne nevyrovnam mam ho krivy a nekdy to porad boli.Uraz byl v praci sepsan a chodil jsem dale do prace,kde me dali na lehci praci.Bezpecak to setril,nevim jaky je zaver setreni nic jsem nevidel zadny protokil o setreni.Bolestne ani nic jsem nedostal.Jak mam postupovat a co mam narok?Dekuji.

Dobrý den,

dotazy velmi podobného zaměření byly v naší poradně již zodpovězeny, například zde https://www.vasenaroky.cz/poradna/odskodneni-za-pra?t=pracovni-uraz

Doporučujeme Vám zadat případ k bezplatnému posouzení našim právníkům.