Pracovněprávní nároky: Pracovní úraz při práci z domu

Pracovní úraz

Dobrý den.Potřebovala bych radu.Vpráci jsem ne tak docela svojí vinou vyrobila vadné kusy.Vdobré víře jsem se dohodla se svým šéfem,že si bedny vezmu domů a vadný kus odstraním.Mezi tím mi onemocněla dcera tak jsem zustala na paragrafu.O víkendu jsem si sedla a začala opravovat.Při zvednutí druhé bedny mi jakoby ruplo v zádech a i tak jsem vše opravila a odevzdala.Dve plné bedny.Od té doby mne bolí záda (cca týden).Včera mi skončil paragraf a dnes jsem šla na ortopedii kde mi byl doporučený límec a mám neschopenku.Tak by mne zaujímalo zda je to pracovní uraz či nikoliv.Děkuji za každou odpověd.

Dobrý den,

za určitých okolností by se o pracovní úraz jednat mohlo, ovšem prokázání, že k Vašemu úrazu došlo právě při výkonu práce z domu by bylo značně problematické.

S pozdravem, Vašenároky.cz