Pracovněprávní nároky: Pracovní úraz se stal na schodech

Pracovní úraz

Dobry den, mam nárok na odškodněni a je to možno vest jako pracovní uraz?. 13.9.2016 při příchodu do práce, na noční směnu , už v budově kde pracuji, cestou do šatny ,při chůzi na schodech z ničeho nic prasklo v kolene ? Sepsalo se to ,je o tom v prací záznam. Hned ráno jsem šla k lékaři a mam natrženy meniskus. Ještě porad jsem na nemocenské. Zaměstnavatel prohlásil, že nemam nárok, protože směna mi začíná až od 20 hod a já do práce přijíždím 19.25 , akorát na převlečeni do pracovního a na pracovišti jsme už před 20 h. Dekuji za odpověď . S přáním pěkného dne Eva

Vážená paní Evo,

pokud se Vám úraz stal již v budově zaměstnavatele, mělo by se o pracovní úraz jednat. Pro podrobnější posouzení bychom však potřebovali znát více informací. Pokud tedy máte zájem případ řešit, můžete nám zadat případ k posouzení zdarma https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad