Pracovněprávní nároky: Pracovní úraz, zhoršení zdravotního stavu

Pracovní úraz

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,měl jsem pracovní úraz,bolestné i ztížení společenského uplatnění mi bylo vyplaceno.Po šesti měsících,co mi tohle bylo vyplaceno,došlo ke zhoršení zdravotního stavu následkem pracovního úrazu,tak jsem se chtěl zeptat,zda mám nárok požadovat opět ztížení společenského uplatnění s vyšším bodovým ohodnocením.Děkuji

Dobrý den,

Dle našeho názoru na to nárok máte. Nechte si Váš aktuální zdravotní stav znovu bodově ohodnotit a znovu žádejte zaměstnavatele o odškodnění. Pokud by zaměstnavatel odmítl odškodnění vyplatit, určitě se na nás obraťte. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz