Pracovněprávní nároky: pracovní úrazy bodové hodnocení

Pracovní úraz

od 11.4.se mě stal pracovní uraz výron kotníku nadále trombus žil hospitalizace v nemocnici nadále jsem na nemocenské jaké mohu očekávat bodové ohodnocení

Dobrý den, bohužel Vám na základě podaných infromací nejsem schopni říci, jaké bodové hodnocení dostatnete. Bodové hodnocení by Vám měl na základě Vašeho zranění a náslených operací stanovit Váš lékař, který stanoví přesnou diagnozu. Na základě stanovení diagnozy (která má své vlastní číslo pro určení, kolik bodu za ni je), můžete zjistit, v jakém rozsahu máte na odškodnění nárok.