Stát: Práva insolvenčního správce

Insolvence

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat , jestli insolvenční správce je povinen dodržovat soudní rozhodnuti. Mé ženě byl soudně určen splátkový kalendář od července 2012 do června 2017 a její insolvenční správce pan Mgr. Ing. Ladislav Tetera donutil mzdovou účetní mé ženy , aby ještě v červenci 2017 poslala peníze na jeho účet. Manželka měla před posledním pul. rokem splaceno 57% dlužné částky. Pan správce tvrdí , že on rozhodne kdy bude ukončena insolvence. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bohužel Vám bez možnosti nahlédnutí do podkladů nejsme schopni dát kvalifikovanou odpověď.

S pozdravem, Vašenároky.cz

Zpět do Stát