Ostatní: Předčasné ukončení pobytu

Ostatní

Dobrý den, potřebuji poradit u předčasně ukončení pobytu v penzionu. Jak postupovat. Zatím jsem nic neplatil ani ne podepisoval co se týče pobytu. Pobyt je ukončen o den dříve než bylo prve dohodnuto.

Vážený pane,

V tomto případě je potřeba prostudovat smlouvu o zájezdu, popř. o poskytnutí služeb ubytovacího zařízení. Obecně lze říci, že pokud jste zájezd, popř. pobyt zaplatil předem, je pouze Vaše věc, kdy tento ukončíte, neboť druhé smluvní straně nevzniká žádná škoda. Pokud jste však uzavřel smlouvu bez určitého počtu dní, je třeba postupovat podle ustanovení této smlouvy o předčasném ukončení pobytu.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní