Ostatní: Předčasné zaplacení úvěru

Předčasné splacení úvěru

Dobrý den, mám od stavební spořitelny smlouvu o překlenovacím úvěru a úvěru o stavebním spoření. V této smlouvě mám následující formulaci:"Dlužník se zavazuje, že do termínu přidělení cílové částky nevypoví smlouvu o stavebním spoření. "Co přesně tato věta znamená? Znamená to, že nemohu předčasně zaplatit úvěr?Předem děkuji za pomoc. S pozdravem, Lukáš L.

Dobrý den,

bohužel, pouze z formulace vytržené z kontextu smlouvy nejsem schopen Vám poskytnout adekvátní odpověď.

Zpět do Ostatní