Šmejdi: Předváděcí akce

Předváděcí akce

Dobrý den,dne 20,08,2015 jsme se züčastnili předváděcí akce firmy A....... s.r.o.Podepsali jsme kupní smlouvu a převzali jsme jen část zboží s tím,že ostatní bude po tel.dohodě dodáno.Tel.se není možno spojit. Od kupní smlouvy smlouvy jsme odstoupili24.08.2015 doporučeným dopisem.Děkuji předem za vaši radu. Jiřina

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jste v zákonné 14 denní lhůtě odstoupili od kupní smlouvy, máte nárok na vrácení peněz. Aby Vám však peníze byly, vráceny musíte ještě vrátit již obdržené zboží zpět prodejci.

Zpět do Šmejdi