Pracovněprávní nároky: Převlékání se po konci směny

Ostatní

Dobry den. Mám 8hodinovou pracovni dobu.Směna začiná v 6.30 a konči 14.30 .Zaměstnavatel nás ale nuti být v práci tedy se převlékat az ve 14.30 a píchnout odchod si smime až 14.40 což mi přijde minimálně jako šikana.Jinak když si pichnu v 14.30 zaměstnavatel mi odečte 10minut z 8hodinové už dřive odpracované doby .Může takto postupovat Diky Zeman

Dobrý den,

převlékání před začátkem směny či převlékání se po jejím konci podle zákoníku práce není součástí směny.

S pozdravem,