Pracovněprávní nároky: Příplatek za práci v nepřetržitém provozu

Příplatky

Mám pravní nárok na příplatek v nepřetržitém provozu,dělám 12 h směny

Dobrý den,

speciální příplatek za práci v nepřetržitém provozu neexistuje, ovšem je nutné si uvědomit, že v nepřetržitém provozu máte nárok na všechny příplatky. To znamená, že když vaše směna vyjde na víkend, dostanete příplatek 25 %, když na noc, tak příplatek 20 % a když na svátek, tak buď dostanete placené náhradní volno, nebo 100% příplatek.