Bydlení: Příspěvek na vyvložkování komínu

Ostatní

Dobrý den.Prosím Vás, mám byt v OV , fond oprav platím. Budeme měnit kotel a k tomu musíme i komín , může mi fond oprav zaplatit ten komín??Je ho potřeba vyvložkovat , tak jestli je možnost příspěvku , nebo celého uhrazerní za ten komín. Děkují

Pěkný den,

v tomto případě, bez zhlédnutí stanov nelze potvrdit ani vyvrátit takovou možnost. Pro více informací vám doporučujeme zkonzultovat situaci s Výborem SVJ. S největší pravděpodobností k uhrazení celé částky nedojde, ale pokud by Vám mohli přispět, jistě to bude zakotveno ve Stanovách a na požádání Vám to i Výbor sdělí.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení