Reklamace/e-shopy: Problémy při reklamaci telefonu

Reklamace

Dobrý den, hned po první reklamaci kdy se mi telefon vrátil po 30 dnech, jsem telefon okamžitě ještě na prodejně vrátil znovu na reklamaci, protože závada, kterou jsem reklamoval nebyla odstraněna. Naopak bylo to ještě horší. Dalo by se uplatnit, že prodávající tímto při první reklamaci nedodržel 30 denní záruční lhůtu? A tím pádem já požadoval vrácení peněz? Mám na to nárok?

Dobrý den,

Ve Vašem případě by záleželo na tom, co Vám prodejce napsal do vyrozumění o vyřízení reklamace. Pokud by prodejce reklamaci řádně vyřídil, musel byste reklamovat telefon znovu. Případně si u nás můžete případ bezplatně zadat a my ho posoudíme.