Reklamace/e-shopy: Prodavačka odmítá vrácení peněz za reklamovaný zlatý náramek

Neuznaná reklamace

Koupil jsem zlatý náramek na ruku už jsem ho třikrát reklamoval se stejnou závadou (rozpadá se). Chtěl jsem vrátit peníze a v kamenném obchodě mi prodavačka zdělila že nemám nárok a prý se to na náramky a řetízky nevztahuje.Chtěl bych vědět zda má pravdu. Děkuji Novák

Dobrý den,

jestliže Vám byla reklamace stejné závady již 2x uznána a závada se objevila potřetí, máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy bez ohledu na to, zda se jedná o náramek či řetízek.

S pozdravem,