Pracovněprávní nároky: Prodloužení smlouvy na dobu určitou

Pracovní smlouva

Zdravim,druhé prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou mám sjednanou na základě Změny č. 2 pracovní smlouvy. Uvedeno:"Pracovní poměr se tímto prodlužuje do 30.6.2018". V textu Změny není jinak definována doba trvání toho prodloužení. Pod tím je věta:"Tato změna smlouvy platí od 1.6.2018. Vyplývá z toho fakt, že mám tedy smlouvu uzavřenou na 3 roky a 29 dní, čili bylo překročeno zákonem dané maximum prodloužení? Věděl by někdo? Díky předem.

Dobrý den,

smlouvu na dobu určitou lzde prodloužit i po uplynutí tří let, avšak maximálně dvakrát.

S pozdravem,