Pracovněprávní nároky: Prodloužení zkušební doby z důvodu nemoci

Nemocenská

Dobrý den, prosím o radu. Nastoupila jsem do nového zaměstnání 16.10. na dobu určitou jeden rok s 3měsíční zkušební dobou. O necelý měsíc později jsem nastoupila na pn, která stále trvá. Jde o to, jestli se mi mou pracovní neschopnosti, která trvá už třetí měsíc prodlužuje zkušební doba nebo je to nějak omezeno. Po ukončení pn bych chtěla podat ukončení prac. poměru ve zkušební době. Můžu tak postupovat? Budu stále ve zkušební době? Nebo resp. jsem stále? Děkuji za odpověď, Durasová Martina

Dobrý den,

Váš manžel může nastoupit na rodičovskou dovolenou. Exekuce se potom nebude vztahovat na jeho plat, ale na jeho rodičovský příspěvek. Konkrétní změny v částkách nelze vzhledem k neznalosti okolností konkrétního případu určit.